MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Promocja
Definitive Technology Mythos 10 kolumna

Definitive Technology Mythos 10 kolumna

ID produktu 5801
Producent Definitive Technology
Kategoria Kolumny i Głośniki » Głośniki centralne
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 4299 zł
4995 zł
oblicz rate

Definitive Technology Mythos 10

Kolumna do powieszenia na ścianie.

 

Głośnik z możliwością powieszenia na ścianie Definitive Technology Mythos Ten 10 
Definitive Mythos - legendarny dźwięk kina domowego. Podstawowa seria Mythos to rozwiązania dedykowane do kina domowego opartego na płaskich telewizorach LCD, LED, OLED lub plazma.  System kina domowego 5.1 oparty na głośnikach frontowych: Mythos Ten / Mythos Nine / Mythos Six, centralce: Mythos Seven, monitorach:Mythos Gem i subwooferze SuperCube to unikalne na skalę światową rozwiązanie, które łączy ogień z wodą.
Z jednej strony, miłośnicy odsłuchu muzyki docenią fakt posiadania przez głośniki Mythos tradycyjnej obudowy,która pozwala na osiągnięcie dużo lepszych wrażeń akustycznych. Z drugiej strony, każdy, kto nie chce posiadać w domu tradycyjnych kolumn podłogowych z powodzeniem może zainstalować serię Mythos na ścianie wokół telewizora.
Jest to możliwe dzięki niewielkiej wadze oraz całkowitej 10-centymetrowej grubości kolumn Mythos. A to wszystko w połączeniu z klasyczną konstrukcją obudowy! Seria Mythos to jedyny w swoim rodzaju system kina domowego, który łączy w sobie praktyczność, wysoką jakość reprodukcji dźwięku oraz znakomity stylowy wygląd i wysokiej klasy materiały.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: