MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Promocja
Definitive Technology CS9060 głośnik centralny

Definitive Technology CS9060 głośnik centralny

ID produktu 5817
Producent Definitive Technology
Kategoria Kolumny i Głośniki » Głośniki centralne
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 3699 zł
4195 zł
oblicz rate

Definitive Technology CS9060

Półaktywny głośnik centralny

 

 

Historia serii BP sięga roku 1991, kiedy to Definitive Technology zaprezentował swoje pierwsze kolumny w ofercie – bipolarne BP10, które stały się światowym bestsellerem sprzedażowym, produkowanym do dnia dzisiejszego.

 

 

 

Nowa linia BP9000 to czwarta generacja dziedzictwa jakie pozostawiły po sobie kolumny BP10, czyli pierwszy produkt Definitive Technology, który zadziwił świat bipolarnym układem głośników tzn grających nie tylko do przodu ale także do tyłu, co było podyktowane chęcią uzyskania dużo naturalniejszej sceny dźwiękowej. Wszak żaden instrument nie oddaje dźwięku tylko w jedną stronę, jak czyni to klasyczna kolumna głośnikowa.

 

 

 

Kolejne serie kolumn BP zostały wzbogacone o aktywną sekcję niskotonową, tak aby odtwarzać także najniższe dźwięki instrumentów i ścieżek dźwiękowych w filmach bez konieczności dokupowania oddzielnego subwoofera, co jest kosztowne i zajmuje cenną przestrzeń do życia, a także wymaga wielu starań w celu właściwej regulacji. Definitive Technology uwalnia swoich klientów od wszystkich powyższych problemów oferując kolumny z wbudowanymi subwooferami, idealnie dopasowanymi do reszty głośników w kolumnie.

 

 

 

Najważniejsze cechy modelu CS9060:

  • głośnik wysokotonowy: 1x1cal (2x25.4mm) z kopułką wykonaną z czystego aluminium obrabianego cieplnie z ruchomą cewką i tłumieniem cieczą magnetyczną
  • głośniki średniotonowe:  2x4.5 cala (2x114.3mm) zbudowane w oparciu o opatentowaną technologię Balanced Dual Surround System (BDSS) II generacji oraz o technologię Linear Response Waveguide dla jak najlepszego odtwarzania mikrodetali i lepszego rozpraszania fal dźwiękowych w celu uzyskania w pełni trójwymiarowej sceny muzycznej
  • głośniki niskotonowe: aktywny subwoofer z membraną 8 cali (20.32cm)
  • obudowa: niskodyfrakcyjna typu Slim Designer z MDF medite o grubości 1cala (2.54cm)

 

 

 

 

 

 

Najważniejsze cechy serii BP9000:

Wszystkie kolumny podłogowe serii BP9000 są w pełni zgodne z nowymi standardami kina domowego DTS:X oraz Dolby Atmos. Jest to możliwe dzięki dodatkowemu dwudrożnemu modułowi, na który składa się głośnik średniotonowy i tweeter. Oba przetworniki odpowiadają za generowanie dodatkowych efektów przestrzennych ponad głowami słuchaczy. Moduł występuje jako opcjonalny zakup do modeli BP9020, BP9040 i BP9060, zaś kupując model BP9080 klient otrzymuje moduł już w cenie - zainstalowany na stałe i wykończony szykownym polerowanym aluminium.

 

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: