MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
DALI Zensor zestaw 5.0 ZENSOR 7/1/VOCAL

DALI Zensor zestaw 5.0 ZENSOR 7/1/VOCAL

ID produktu 2790
Producent Dali
Kategoria Kino domowe » Zestawy kinowe
Cena za kpl.
Dostępność 1 kpl.
Cena: 5895 zł
oblicz rate

Flagowy model serii ZENSOR, głośnik podłogowy o wysokości 97,8 cm jest zarówno dobrze widoczny i nowocześnie wyglądajacym głosnikiem z wykończeniem błyszczącym lakierem.
Będąc Magnus Opus całej serii, tylko ZENSOR 7 jest wyposażony w dwa 7-calowe woofery. Większa powierzchnia kopułki we wszystkich ZENSOR′ach w porównaniu do standardów rynkowych zapewnia wysoce niewymuszoną i autentyczną reprodukcję muzycznej dynamiki. Dodany do tego 25-milimetrowy tweeter z miękką kopułką, która w celu reprodukcji wysokich częstotliwości z najwyższą dokładnością, jest o połowę lżejsza od większości tego typu tweeterów na rynku.
Zadbaliśmy o każdy detal. Kilka przykładów: stylowe, zaokrąglone brzegi redukują dyfrakcje, które minimalizują zniekształcenia; pełne aluminium uzupełnia wygląd przedniej ścianki; aluminiowa podstawa unosi głośnik ponad podłoże; zdejmowany przedni grill umożliwia dynamiczną zmianę wyglądu.
Innymi słowami: naszym celem nie było stworzenie kolejnego trdycyjnego głośnika, ale spowodowanie by był unikatowym i dostarczał satysfakjonujących, pełnych doznań w zgodzie naszymi podstawowymi wartościami i korzeniami. Tak więc ZENSOR 7 jest gotowy do odtworzenia najdrobniejszych szczegółów sygnału stereo służąc jako prawdziwie mocny głośnik - działając samodzielnie lub jako głośnik frontowy w zestawie surround.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: