MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Promocja
Chord Chorus Reference 1m RCA-RCA Ex Demo  Promocja

Chord Chorus Reference 1m RCA-RCA Ex Demo Promocja

ID produktu 5749
Producent Chord
Kategoria Kable i przewody » Audio RCA i XLR
Cena za kpl.
Dostępność 1 kpl.
Cena: 1499 zł
1999 zł
oblicz rate

Chord Chorus Reference

 

Intekonekt RCA-RCA 1m.

 

Kabel z naszej ekspozycji!

Cena katalogowa to 1999 zł

 

Tylko teraz cena promocyjna 1499 zł !!

 

„Chorus 2 to był genialny kabel, nowy Chorus Reference po prostu brzmi o wiele bardziej pod kątem detaliczności i spójności.”

Zastosowanie technologii ARAY w Chorus Reference daje nam kabel, który gwarantuje realizmu i silne emocje związane z utworem muzycznym.

Posrebrzane przewody dają kabel, który może przenosić dynamiczny sygnał i detaliczność na nadzwyczajnym poziomie oraz spójność muzyczną w szerokim zakresie odtwarzanego repertuaru muzycznego. Jego działanie w wysokich częstotliwościach jest wyjątkowe. Cymbały brzmią w sposób wiarygodny, czego nie uzyskuje się w przypadku większości innych kabli.

Podobnie jak w przypadku każdego innego interkonektu firmy Chord, wiele uwagi poświęca się zapewnieniu ekranowania skutecznego w wysokich częstotliwościach. Chorus Reference jest wyposażony w posrebrzane wtyczki VEE 3 RCA.

Chorus Reference daje nowe poczucie realizmu przy każdym utworze muzycznym, czy prostym, czy złożonym. W każdym utworze muzycznym jest coś nowego do odkrycia.

Posłuchaj Reference Chorus przy: Richmond Fontaine „Post to Write” z albumu „Post to Wire”.

Zwróć uwagę na: idealną piosenkę o miłości, która ma zaledwie 2 minuty i siedem sekund.

Szukaj: brzmienia solówki na gitarze elektrycznej (stalowej) w środku utworu, tak piękną, że doprowadza dorosłych mężczyzn do łez.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: