MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Cambridge Audio Minx XL

Cambridge Audio Minx XL

ID produktu 3429
Producent Cambridge Audio
Kategoria Kolumny i Głośniki » Głośniki komputerowe
Cena za para
Dostępność 1 para
Cena: 1290 zł
oblicz rate

Prostota konstrukcji. Niewiarygodna wydajność.

Za pomocą Minx XL stworzyliśmy głośnik, oferujący ogromną wydajność za śmiesznie rozsądną cenę.

XL został zaprojektowany od podstaw przez naszych inżynierów w Londynie i jest doskonałym uzupełnieniem Minx Xi. Nieważne, jakiej transmisji strumieniowej będziesz używać, możesz być pewien, że usłyszysz każdy szczegół każdego rodzaju słuchanej muzyki.

Ta zdumiewająca jakość dźwięku wydobywa się ze zdumiewająco małej obudowy, dostępnej w kolorze czarnym lub białym, co sprawia, że te kompaktowe głośniki pasują idealnie tam, gdzie ilość miejsca jest ograniczona.

Zgodnie z zasadą firmy Cambridge Audio „Najpierw dźwięk”, głośniki XL zaprojektowano tak, aby zapewniały zdumiewająco wierny dźwięk za cenę nie do pobicia. Zainwestowaliśmy pieniądze tam, gdzie zaprocentują i wierzymy, że będziesz w stanie usłyszeć rezultaty!

  • Duża moc i wydajne cewki głośnika niskotonowego zapewniają głęboki bas bez nadmiernego obciążania wzmacniacza
  • Przetwornik basowy własnej konstrukcji z odpowiednio spreparowanym stożkiem papierowym w celu zapewnienia płynnej i równomiernej odpowiedzi częstotliwościowej
  • Jedwabny, wysokotonowy głośnik kopułkowy łączy delikatny, równomierny dźwięk z wysokimi poziomami szczegółowości
  • Dedykowany tłumik piankowy za głośnikiem wysokotonowym redukuje odbicia i zwiększa rozmiary pola dźwiękowego, aby zapewnić poczucie przestrzennego, wypełniającego pomieszczenie dźwięku, w którym można wychwycić dźwięk każdego instrumentu.
  • Precyzyjnie zoptymalizowane krosownice zapewniają najbardziej płynną i liniową odpowiedź.
  • Sztywna obudowa MDF, wymodelowana za pomocą systemu CAD tak, aby wymiary głośnika minimalizowały fale stojące w celu zapewnienia precyzyjniejszej odpowiedzi w paśmie niskich częstotliwości.
Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: