MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
Interesuje Cię tematyka audio-video? Chcesz realizować swoją pasję? Studio Hi-Fi poszukuje pracownika ! Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej. 32 256 03 40 lub 533 257 199
raty
przelewy24
CAMBRIDGE AUDIO Minx C46

CAMBRIDGE AUDIO Minx C46

ID produktu 3428
Producent Cambridge Audio
Kategoria Kolumny i Głośniki » Głośniki przenośne
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 399 zł
oblicz rate

Poznaj zadziwiające poziomy wyrafinowanego dźwięku z prawie niewidzialnych głośników

Nigdy wcześniej nie słyszałeś takiej dokładności, szczegółowości i realizmu z głośnika, którego nawet trudno znaleźć w pokoju. Montaż głośników jest prosty i szybki, a kratkę maskownicy można malować w celu zharmonizowania z otoczeniem.

Dzięki pełnej zgodności z normą IP65, co daje pewność, że kurz i woda nie przenikną oraz zastosowaniu uszczelki, pęczniejącej pod wpływem ciepła, co powoduje blokowanie dymu, głośnik C46 może być stosowany w bardzo wielu miejscach.

Dzięki technologii BMR (Balance Mode Radiator) ta konstrukcja działa znakomicie, przenosząc wyjątkowo szerokie pasmo częstotliwości, co oznacza, że w porównaniu do głośników konwencjonalnych można zamontować mniejszą ich ilość, aby uzyskać taki sam, jednolity poziom szerokopasmowego dźwięku.

 

Technologia BMR jest stosowana w każdym głośniku satelitarnym serii Minx

W przetwornikach BMR firmy Cambridge Audio zastosowano opatentowane zasady „fali ugiętej”, stosowane zazwyczaj w zaawansowanych głośnikach panelowych, w połączeniu z ruchami tłokowymi (w przód i w tył), jak w głośnikach tradycyjnej konstrukcji. To sprawia, że w porównaniu z podobnymi, stylowymi głośnikami, seria Minx zapewnia znacznie bogatszą odpowiedź częstotliwościową i silniejsze częstotliwości basowe plus niewiarygodnie przestrzenny dźwięk. To całkiem naturalne, że wolisz głośniki, które raczej będą dopasowane do pomieszczenia i nie chcesz dopasowywać wyglądu pomieszczenia do głośników, a kolejną zaletą technologii BMR firmy Cambridge Audio jest dużo lepsza dyspersja dźwięku, pozwalająca unikać typowej pułapki „czułego miejsca” innych stylowych głośników i otaczająca słuchacza przestrzennym dźwiękiem.

Jak działa technologia głośnikowa BMR?

Tłokowy przetwornik głośnikowy - Normalny głośnik działa jak tłok – przesuwa się w przód i w tył. Pewnie ma zdolność, aby brzmieć wspaniale, ale wymaga oddzielnego głośnika nisko- i wysokotonowego do prawidłowego przenoszenia niskich i wysokich częstotliwości. Nie jest to dobre w przypadku ograniczonej przestrzeni.

Płaskie głośniki panelowe - Konstrukcja płaskiego przetwornika panelowego wykorzystuje tryby wibracji, aby generować dźwięk mniejszą powierzchnią, ale taką konstrukcję cechuje ograniczone pasmo przenoszenia. Po prostu nie jest w stanie zapewnić odpowiedniego poziomu basów, niezbędnego do uzyskania prawdziwej muzycznej przyjemności.

Technologia głośnikowa BMR - Opatentowana technologia przetwornika głośnikowego BMRTM, którą zastosowano w Minx Air, łączy w jednym urządzeniu pracę tłokową (w celu uzyskania odpowiednich basów) z trybami wibracyjnymi. Korzyści technologii BMR to szerokie pasmo przenoszenia, uzyskiwane z jednego przetwornika, wąska obudowa (idealne rozwiązanie dla zastosowań, gdzie przestrzeń jest ograniczona) i szersze rozproszenie dźwięku, niż w przypadku tradycyjnych przetworników tłokowych.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: