MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Cambridge Audio Aero 3 głośnik surround

Cambridge Audio Aero 3 głośnik surround

ID produktu 3662
Producent Bose
Kategoria Kolumny i Głośniki » Surround
Cena za para
Dostępność 1 para
Cena: 1490 zł
oblicz rate

Najbardziej wszechstronny głośnik tylny systemu dźwięku przestrzennego

Bez względu na konfigurację używanego systemu dźwięku przestrzennego, te uniwersalne głośniki tylne BMR znacznie poprawią jakość dźwięku.

Zastosowanie przetwornika BMR zamiast tradycyjnego głośnika wysokotonowego zapewnia serii Aero kilka kluczowych zalet – radykalna różnica w jakości dźwięku w porównaniu z konkurentami.

W głośniku Aero 3 zastosowanie przetworników BMR zapewnia uzyskanie bardziej realistycznego, naturalnego i spójnego dźwięku, niż w przypadku głośników tradycyjnych orz lepsze pasmo przenoszenia – od 80 Hz – 22 kHz. A przetworniki BMR zapewniają oczywiście szerszy, lepiej wypełniający pomieszczenie dźwięk – idealne do stosowania jako głośniki tylne w systemach dźwięku przestrzennego. I dodatkowy plus, że mają mniejsze wymagania co do miejsca ustawienia, niż głośniki tradycyjne.

Głośniki Aero 3 są również bardziej wszechstronne od głośników tradycyjnych i nie chodzi tylko o miejsce ustawienia. Głośniki mogą działać w ustawieniu „dwubiegunowym”, gdy dwa 4-calowe przetworniki BMR wyprowadzają ten sam dźwięk w przeciwnych kierunkach w celu intrygującego rozmycia tylnego dźwięku; idealne rozwiązanie dla tradycyjnych systemów 5.1. Ale w przypadku wspaniałego systemu 7.1, bez konieczności kłopotliwego stawiania większej ilości głośników, głośniki Aero 3 mogą działać w ustawieniu „podwójnym, jednobiegunowym”, gdy jeden przetwornik odtwarza dźwięk przestrzenny, a drugi „tylny dźwięk przestrzenny”.

Te głośniki dźwięku przestrzennego pasują do wielu rozmaitych pomieszczeń, oferując subtelny, klasyczny wygląd i nadają się do stosowania w różnych konfiguracjach systemu dźwięku przestrzennego. Głośniki Aero 3 oferują wszechstronność, połączoną ze zdumiewającą szczegółowością dźwięku, szczelnie wypełniającego pomieszczenie.

Przetwornik BMR – dzięki zastąpieniu tradycyjnego głośnika wysokotonowego przetwornikiem BMR seria Aero oferuje kilka kluczowych zalet w porównaniu z głośnikami konkurencyjnymi. Za-stosowanie technologii BMR przesuwa punkt graniczny między głośnikiem wysoko- i niskoto-nowym od częstotliwości 3 kHz, znajdującej się prawie w środku pasma, najlepiej słyszalnego przez człowieka, do mniej problematycznej czę-stotliwości 250 Hz. Efektem jest naturalniejszy, realistyczny i spójny dźwięk. Przetworniki BMR oferują również szerszy dźwięk, więc głośniki można ustawiać w większej ilości miejsc, wciąż uzyskując wspaniały dźwięk stereofoniczny oraz efekty przestrzenne – sprawia to, że głośniki idealnie nadają się do nowoczesnych domów.

Jedno- lub dwubiegunowość – głośniki Aero 3 można skonfigurować do pracy w trybie dwubiegunowym w przypadku używania tradycyjnego systemu 5.1 lub „podwójnym, jednobiegunowym”, aby zapewniały precyzyjny dźwięk w systemie 7.1, co pozwala uniknąć wypełniania pomieszczenia dodatkowymi głośnikami.

Specjalna konstrukcja – obudowy Aero nie zostały zaprojektowane tylko tak, aby wyglądały klasycznie, dyskretnie i elegancko, ale użyto również technik CAD i zastosowano specjalne usztywnienia w celu zredukowania zniekształceń i maksymalizowania jakości dźwięku.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: