Salon Bose Katowice
tel. (32) 256-03-40
tel. 533-257-199
Home > O nas > Instalacje AV > Odstąpienie od umowy > Regulamin > Galeria > Konfigurator Pioneer > Kontakt i dojazd > Raty
Facebook
Wirtualny spacer
po naszym salonie

Zobacz teraz
Sprzedaję na allegro
Allegro
Partnerzy
Technics Katowice BOSE Katowice
raty
Bosei Virtually Invisible 191 Wysyłka gratis
Bosei Virtually Invisible 191 Wysyłka gratis

Bosei Virtually Invisible 191 Wysyłka gratis

ID produktu
3303
Producent
Bose
Cena za
szt.
Dostępność
0 szt.
Cena: 1999 zł oblicz rate
Opis:

Zadzwoń po lepszą cenę! Wysyłka gratis!

 

Głośniki Virtually Invisible® 191

  • Montaż podtynkowy w ścianie
  • Przestrzenny, naturalny dźwięk z dwóch przetworników o średnicy 6,35 cm
  • Okrągłe i prostokątne maskownice pasujące do wystroju

Głośniki 191 Bose® do montażu podtynkowego tak doskonale dopasowują się do wystroju pokoju, że tylko dźwięk o wysokiej jakości przypomina o ich istnieniu. Po zainstalowaniu ich na ścianie i podłączeniu do systemu stereo lub surround pojawi się szeroki dźwięk przestrzenny, a same głośniki będą niemal niewidzialne.

Muzyka dla uszu i doskonałe dopasowanie do wystroju dzięki technologiom Bose®. Konstrukcja głośników Articulated Array zapewnia przestrzenny, naturalny dźwięk w całym obszarze odsłuchu. W przeciwieństwie do konwencjonalnych głośników domowych, które skupiają dźwięk w jednym miejscu, zrównoważony, wysokiej jakości dźwięk z głośnika Stereo Everywhere® jest słyszalny w niemal każdym punkcie pomieszczenia.

Konstrukcja głośnika Articulated Array »

Opatentowana obudowa z otworem zapewnia płynną, spójną charakterystykę niskich częstotliwości. Ta innowacyjna konstrukcja głośników kompensuje nieprzewidywalne warunki środowiskowe za ścianami, które mogą obniżyć jakość, oraz zapobiega przenoszeniu dźwięku do przyległych pomieszczeń.

Sprzętu tego należy używać jako montowanych w ścianie głośników przestrzennych z elementami kina domowego lub systemu stereo. Głośniki do montażu podtynkowego nie rzucają się w oczy, a ich instalacja jest prosta. Do zestawu są dołączone zarówno kwadratowe, jak i okrągłe maskownice, można zatem wybrać te pasujące do własnych preferencji. W razie potrzeby maskownice można nawet pomalować.

Posiadacze systemu Lifestyle®, głośników Virtually Invisible® 191 i wzmacniacza SA-3 mogą odtwarzać muzykę również w innym pomieszczeniu. Oprócz tego mogą słuchać muzyki z systemu Lifestyle® w jednym pokoju, podczas gdy w innym pomieszczeniu odtwarzana będzie z niego inna muzyka lub ścieżka filmowa.

Więcej funkcji


Głośniki Stereo Everywhere® zapewniają zrównoważony dźwięk o wysokiej jakości na dużym obszarze — w przeciwieństwie do zwykłych głośników sufitowych, z których dźwięk płynie przede wszystkim w jednym kierunku.


Konstrukcja głośnika Articulated Array z dwoma precyzyjnie ustawionymi, pełnozakresowymi przetwornikami (6,4 cm) zapewnia jednolity, realistyczny dźwięk w dużym obszarze odsłuchu.

Zastrzeżona technologia obudowy z otworami zapewnia spójną jakość dźwięku niezależnie od przestrzeni za ścianą. Pozwala na generowanie czystszych i głębszych niskich tonów i sprawia, że niższe częstotliwości są kierowane przede wszystkim do zamierzonego obszaru odsłuchu, a nie przyległych pomieszczeń.

Maskownice i osłonki maskownic można malować, więc łatwo dostosować ich wygląd do wystroju. Instalacja w ścianie umożliwia ukrycie głośników.

Łatwość instalacji dzięki obudowie, która utrzymuje głośniki w ścianie podczas montażu. W związku z tym można używać obu rąk podczas podłączania kabla głośnika i kończenia instalacji.

Czy głośniki 191 można zamontować na suficie?

Tak, chociaż zostały zoptymalizowane pod kątem montażu na ścianie.

 

Zobacz inne:
BOSE 201 Direct/Reflecting
BOSE 201 Direct/Reflecting
Cena: 1299 zł
BOSE 301 Direct/Reflecting  głośniki stereo
BOSE 301 Direct/Reflecting głośniki stereo
Cena: 1799 zł
Bose 161 System głośnikowy Zadzwoń po lepszą cenę! Wysyłka gratis!
Bose 161 System głośnikowy Zadzwoń po lepszą cenę! Wysyłka gratis!
Cena: 999 zł
Bose 251 Głośniki zewnętrzne Zadzwoń po lepszą cenę! Wysyłka gratis!
Bose 251 Głośniki zewnętrzne Zadzwoń po lepszą cenę! Wysyłka gratis!
Cena: 2599 zł
BOSE FreeSpace® 51 Głośniki zewnętrzne
BOSE FreeSpace® 51 Głośniki zewnętrzne
Cena: 2799 zł