MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Polecamy
Bose SoundTrue on-ear Słuchawki  Promocja Wyprzedaż

Bose SoundTrue on-ear Słuchawki Promocja Wyprzedaż

ID produktu 3318
Producent Bose
Kategoria Promocje
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 549 zł
oblicz rate

 

 

Bose Soundtrue On-Ear

Słuchawki nauszne

Promocja Wyprzedaż

 

 

 Dostępne w kolorze Mint

Modne modele w Twoim stylu

Słuchawki SoundTrue™ zaprojektowane z myślą o Tobie. Opracowano je w taki sposób, aby zapewniały głęboki, klarowny dźwięk wszystkich Twoich ulubionych utworów. Są tak lekkie i wygodne, że zapomnisz o ich istnieniu. Ponadto słuchawki są wyjątkowo wytrzymałe i sprawdzą się w każdej sytuacji. Dostępne są modele wokółuszne i nauszne, w wielu atrakcyjnych i nowoczesnych wzorach. Wybierz swoje model... i pokaż swój styl.

  • Pełne, naturalne brzmienie wszystkich utworów
  • Miękko wyściełany pałąk nagłowny i poduszki nauszne z elastycznej pianki
  • Wybierz swój model: wokółuszny lub nauszny.

Twoja ulubiona muzyka wiele o Tobie mówi. Tak jak Twoje słuchawki.

Bogate brzmienie, lekka konstrukcja

W słuchawkach SoundTrue™ zastosowano zaawansowaną konstrukcję akustyczną, zapewniającą wyraźny, naturalny dźwięk w pełnym zakresie — od głębokich i niskich do czysto brzmiących, wysokich tonów. Śmiało – zatrać się w muzyce. Miękko wyściełany pałąk nagłowny i poduszki nauszne z elastycznej pianki zapewniają komfort noszenia, niezależnie od tego, jak długa jest lista utworów.

Wygoda i trwałość

Słuchawki SoundTrue™ to nie tylko wyraz stylu – ich konstrukcja zapewnia trwałą jakość. Kabel audio został tak zaprojektowany, aby podłączyć go do jednej muszli słuchawek, dzięki czemu użytkownik cieszy się większą swobodą ruchu i nie musi przejmować się splątanymi przewodami. Można go również odłączyć, co ułatwia przechowywanie. Muszle słuchawkowe są składane na płasko, pałąk nagłowny również można złożyć. Dołączony futerał ułatwia przenoszenie i jednocześnie podkreśla Twój styl.

Odtwarzanie muzyki i rozmowy telefoniczne

Słuchawki SoundTrue™ opracowano specjalnie z myślą o telefonach iPhone i innych urządzeniach Apple. Zintegrowany pilot umieszczony z tyłu mikrofonu pozwala na sterowanie funkcjami muzycznymi — regulowanie głośności, odtwarzanie/wstrzymywanie, przechodzenie do następnych / poprzednich utworów, przewijanie w przód i w tył, a także zmienianie list utworów. Możesz również przełączać między rozmową a utworami za pomocą jednego przycisku — bez sięgania po urządzenie.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: