MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Polecamy
BOSE SoundTouch Wireless Link Adapter

BOSE SoundTouch Wireless Link Adapter

ID produktu 5311
Producent Bose
Kategoria BOSE® Sklep » BOSE® - akcesoria
Cena za szt.
Dostępność 5 szt.
Cena: 749 zł
oblicz rate

BOSE SoundTouch Wireless Link Adapter

 

Nowość !!

 

Zmień oblicze swoich głośników. Słuchaj dowolnej muzyki. Bezprzewodowo.

Uwielbiasz swoje aktualne głośniki. Niestety nie mają one dostępu do świata bezprzewodowej muzyki. Najwyższy czas to zmienić. Zmodernizuj swój system stereo lub zestaw kina domowego, dodając adapter SoundTouch Wireless Link, który pozwala słuchać muzyki za pośrednictwem domowej sieci Wi-Fi® lub urządzeń Bluetooth®. Użyj aplikacji SoundTouch do wygodnego zmieniania utworów. Możesz słuchać muzyki w całym domu, rozszerzając swój system o kolejne głośniki z serii SoundTouch. Spraw, by głośniki stały się inteligentnym urządzeniem bezprzewodowym, i słuchaj dowolnej muzyki. To takie proste.

 • Adapter zapewnia łatwy dostęp do bezprzewodowego odtwarzania muzyki za pomocą dotychczas używanych głośników, np. systemu stereo, kina domowego lub głośnika ze stacją dokującą
 • Korzysta z domowej sieci Wi-Fi lub urządzeń Bluetooth , dając wygodny dostęp do ulubionej muzyki
 • Uzupełnienie systemu o kolejne głośniki SoundTouch pozwoli na bezprzewodowe słuchanie muzyki w całym domu
 • Wygodna konfiguracja i wszystkie niezbędne elementy w ramach zestawu
 • Aplikacja SoundTouch umożliwia pełną kontrolę nad muzyką z poziomu telefonu lub tabletu

Jakie urządzenia można podłączyć?

Adapter jest wyposażony w trzy typowe wejścia (optyczne, AUX i RCA), więc każde urządzenie obsługujące jedno z nich może stać się bezprzewodowym systemem muzycznym SoundTouch.  Większość systemów stereo i kina domowego oraz głośników ze stacją dokującą to zgodne urządzenia, więc możliwe, że sprzęt stojący w Twoim salonie będzie działać po podłączeniu i szybkiej konfiguracji. Posiadasz już system Bose? Wiele z nich jest również zgodnych, w tym większość produktów Lifestyle, CineMate, Wave, SoundDock i SoundLink.

Odkrywanie muzyki z systemem SoundTouch

Systemy SoundTouch zapewniają bezprzewodowy dostęp do ulubionych usług muzycznych, takich jak Spotify® czy Pandora®, oraz radia internetowego i lokalnych utworów. Systemy współpracują z domową siecią Wi-Fi, umożliwiając odtwarzanie muzyki bezpośrednio z Internetu albo z dowolnego telefonu lub tabletu wyposażonego w technologię Bluetooth.

 

Rozbuduj swój system

Wspaniałe jest to, że systemy SoundTouch zostały opracowane tak, aby rozwijać się razem z Tobą. Jeśli zaczniesz od adaptera SoundTouch Wireless Link dla odbiornika stereo, możesz w każdej chwili dodać kolejne głośniki: może to być głośnik SoundTouch 10 w kuchni lub SoundTouch 20 w sypialni. Zsynchronizuj je wszystkie, aby odtwarzać ten sam utwór w całym domu lub inną ścieżkę w każdym z pomieszczeń. Stworzyliśmy je z myślą o Twoim stylu życia i słuchania muzyki.

Bezpłatna, wysoce funkcjonalna aplikacja

Bezpłatna aplikacja SoundTouch zapewnia kontrolę nad adapterem SoundTouch Wireless Link z poziomu smartfonu lub tabletu. Używaj jej, aby przeglądać muzykę i sterować odtwarzaniem w całym domu. Rozpocznij natychmiast strumieniowe przesyłanie lub użyj aplikacji, aby dopasować zaprogramowane ustawienia do swoich ulubionych list odtwarzania i stacji.

 

Wbudowana technologia Bluetooth

Systemy SoundTouch są wyposażone w technologię Bluetooth, która pozwala na strumieniowe przesyłanie muzyki w dowolnej chwili z każdego zgodnego urządzenia. Dzięki temu można słuchać muzyki z jeszcze większej liczby źródeł, np. z serwisu YouTube.

 

Dane techniczne

Wymiary/waga

 • Adapter SoundTouch Wireless:2.5 (wys). × 8.8 (szer). × 8.8 (głęb.) cm (0.1 kg)

Dodatkowe informacje

 • Zasięg komunikacji bezprzewodowej do 9 m (30 stóp)

Wejścia i wyjścia

 • Wyjście audio (cyfrowe optyczne i analogowe)
 • Wejście dodatkowe 3,5 mm
 • Port micro-USB (do konfiguracji)

Zawartość opakowania

 • Adapter SoundTouch Wireless Link
 • Przewód zasilania
 • Kabel z końcówką optyczną i optyczną mini
 • Kabel stereo 3,5 mm
 • Kabel 3,5 mm z końcówką żeńską i RCA

Posiadam już gwarancję SoundProtection, którą zapewnia firma SquareTrade. Jak mogę zarejestrować gwarancję produktu?

Aby zarejestrować gwarancję produktu, odwiedź stronę squaretrade.com/bose.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: