MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Bose SoundTouch Adapter s. II

Bose SoundTouch Adapter s. II

ID produktu 3308
Producent Bose
Kategoria BOSE® Sklep » BOSE® - akcesoria
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 449 zł
oblicz rate

Wzbogać swoją rozrywkę domową o muzykę przesyłaną strumieniowo

 

 

Moduł w wersji II wyposażony w bluetooth.

 

Jeżeli coraz częściej słuchasz radia internetowego i korzystasz z biblioteki własnych utworów, to czy nie lepiej jest cieszyć się nimi w najlepszej jakości dźwięku i bez problemów? Teraz jest to możliwe. Wystarczy dodać adapter bezprzewodowy SoundTouch™ do systemu Lifestyle® series II lub VideoWave® III. Posiadając domową sieć Wi-Fi® możesz słuchać radia internetowego i przesyłanych strumieniowo utworów z własnej muzycznej biblioteki, ciesząc się dźwiękiem Bose®.

  • Kompatybilność z systemami rozrywki Lifestyle® 535, 525, 235, 135 series II oraz VideoWave® III.
  • Uproszczona konfiguracja z wyświetlanymi na ekranie - krok po kroku - instrukcjami
  • Sześć zaprogramowanych ustawień pozwala na odtwarzanie ulubionej muzyki przesyłanej strumieniowo za dotknięciem przycisku.
  • Działanie w ramach istniejącej sieci Wi-Fi®.
  • Darmowa aplikacja SoundTouch™ na komputer, smartfon i tablet zapewnia jeszcze większe możliwości sterowania.

Jednorazowa konfiguracja. Dostęp w dowolnej chwili.

Opatentowana technologia Unify® umożliwia szybką, wygodną i jednorazową konfigurację dzięki wskazówkom wyświetlanym na ekranie. W ten sposób ustawisz swoje ulubione stacje radiowe w Internecie, listy odtwarzania z serwisu iTunes®, a nawet poszczególne utwory – wszystko to w ramach sześciu zaprogramowanych ustawień, które zawsze będziesz mieć pod ręką. Można je w dowolnej chwili zmienić, korzystając z aplikacji SoundTouch™.

Bezpłatna aplikacja SoundTouch™

Aplikacja SoundTouch™ zapewnia możliwość wygodnego korzystania z zasobów muzycznych. Użyj techniki przeciągania i upuszczania dowolnego źródła utworów, np. radia internetowego czy listy odtwarzania na jedno z sześciu zaprogramowanych ustawień. Teraz są na wyciągnięcie ręki. Jeśli chcesz posłuchać czegoś nowego, możesz za pomocą aplikacji i komputera, smartfona lub tabletu odkrywać inne rodzaje muzyki. Możesz przeglądać całe spektrum muzyki w Internecie lub we własnej muzycznej bibliotece.

Odtwarzaj muzykę wszędzie

Adapter bezprzewodowy SoundTouch™ umożliwia współpracę podłączonego systemu Lifestyle® lub VideoWave® z innymi systemami SoundTouch™ w domu i odtwarzanie dźwięku w wielu pomieszczeniach. W trybie Play Everywhere (Odtwarzaj wszędzie) systemy działają jak jedno urządzenie i odtwarzają ten sam utwór w całym domu – to rozwiązanie idealne na imprezy. Ale mogą też odtwarzać różne utwory w poszczególnych pomieszczeniach. Wybór należy do Ciebie.

W jaki sposób działa moduł komunikacji bezprzewodowej SoundTouch® series II?

Moduł umożliwia słuchanie radia internetowego, utworów z własnej biblioteki muzycznej i utworów z usług muzycznych, takich jak Deezer, Pandora®, Spotify® czy iHeartRadio™ za pośrednictwem domowej sieci Wi-Fi®.

Które produkty są zgodne z modułem komunikacji bezprzewodowej SoundTouch® series II?

Ten moduł współpracuje z systemami domowej rozrywki Lifestyle® series II i III, systemami Lifestyle® SoundTouch®, a także systemami kina domowego SoundTouch® i CineMate® 520, 130 oraz 120.

Czy konfiguracja modułu komunikacji bezprzewodowej SoundTouch® series II jest trudna?

Nie, wystarczy jednorazowa konfiguracja, składająca się z kilku prostych czynności. Po jej zakończeniu można już wyszukiwać utwory i zarządzać nimi za pomocą bezpłatnej aplikacji SoundTouch®.

Jak zaktualizować oprogramowanie adaptera?

Oprogramowanie systemu SoundTouch® można łatwo zaktualizować za pośrednictwem domowej sieci i bezpłatnej aplikacji SoundTouch®. Aplikacja samodzielnie powiadomi użytkownika o dostępności aktualizacji dla danego elementu systemu SoundTouch®.

Czy z systemu SoundTouch® można korzystać bez użycia domowej sieci?

Nie, systemy SoundTouch® wymagają dostępu do domowej sieci (kablowego lub bezprzewodowego). Sieć Wi-Fi jest obsługiwana we wszystkich produktach z serii SoundTouch®. Łącze ethernetowe jest dostępne we wszystkich produktach i służy do komunikacji przewodowej. Ponadto aplikacja SoundTouch® musi mieć dostęp do tej samej sieci domowej co system, aby można było skonfigurować system SoundTouch® i korzystać z jego funkcji.

Jaki jest zasięg łączności bezprzewodowej produktów SoundTouch®?

Produkty SoundTouch® do prawidłowego działania wymagają dobrego sygnału sieci domowej. Jeżeli laptop lub urządzenia przenośne korzystające z Internetu nie mają problemu ze strumieniowym przesyłaniem multimediów, to elementy systemu SoundTouch® również powinny działać prawidłowo. Zasięg sieci domowej zależy od wielu czynników, takich jak możliwości punktu dostępu Wi-Fi, względne położenie punktu dostępu Wi-Fi i urządzeń uzyskujących dostęp do Internetu, materiały użyte do budowy domu, liczba jednocześnie działających urządzeń Wi-Fi, liczba i moc sieci Wi-Fi znajdujących się w pobliżu, a także sygnały powodujące zakłócenia, np. z kuchenek mikrofalowych.

Czy system kina domowego Bose® z modułem SoundTouch® będzie działał bez dostępu do Internetu?

Tak, ale jego funkcjonalność będzie ograniczona. Bez dostępu do Internetu systemy SoundTouch®, które zostały już skonfigurowane, będą odtwarzać muzykę zapisaną na dowolnym komputerze podłączonym do sieci. Nie będzie jednak można strumieniowo przesyłać muzyki z Internetu ani konfigurować nowych ustawień programowanych. Bez dostępu do Internetu nie będzie też można skonfigurować nowego systemu.

Czy inne urządzenia bezprzewodowe lub produkty SoundTouch® mogą powodować zakłócenia?

Ponieważ do systemów kina domowego może być podłączonych wiele urządzeń Wi-Fi, mogą pojawić się zakłócenia pomiędzy nimi. Moduł SoundTouch® jest wyposażony w kable podłączeniowe o długości 1,8 m i dzięki temu można go odsunąć od źródeł zakłóceń. Ponadto wszystkie urządzenia korzystające z sieci Wi-Fi dzielą aktualnie dostępną przepustowość w danej infrastrukturze domowej. Wraz ze wzrostem liczby urządzeń zwiększają się wymagania dotyczące przepustowości łącza. Tempo przyrostu jest większe niż liczba urządzeń dodawanych do sieci domowej. Dodatkowo urządzenia umieszczone daleko od punktu dostępu mogą zmniejszyć ogólną przepustowość sieci. W przypadku przeciążonej lub obejmującej bardzo duży obszar sieci domowej może dojść do pogorszenia jakości dźwięku (a nawet jego zaniku). Oprócz tego, tak jak w przypadku dowolnego produktu bezprzewodowego, można spodziewać się zakłóceń ze strony pozostałych urządzeń bezprzewodowych, takich jak kuchenki mikrofalowe, i innych sieci bezprzewodowych.

Czy aplikacja SoundTouch® pozwala sterować funkcjami systemu kina domowego?

Tak. Aplikacja SoundTouch® umożliwia włączenie lub wybranie źródłowego urządzenia SoundTouch®, a także kontrolowanie poziomu głośności. Pozwala również na regulację głośności dźwięku odtwarzanego z urządzenia innego niż system SoundTouch®. Nie można jednak za jej pomocą sterować funkcjami kina domowego, radia, ani żadnego podłączonego urządzenia źródłowego.

Jakie formaty dźwięku są obsługiwane przez systemy SoundTouch®?

Obsługiwane są formaty MP3, WMA, M4A, AAC, FLAC oraz bezstratny format Apple Lossless.

 

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: