MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Bose SoundTouch 30 series III System muzyczny Zadzwoń po lepszą cenę! Wysyłka gratis!

Bose SoundTouch 30 series III System muzyczny Zadzwoń po lepszą cenę! Wysyłka gratis!

ID produktu 4382
Producent Bose
Kategoria BOSE® Sklep » BOSE® - multimedia
Cena za szt.
Dostępność 3 szt.
Cena: 2599 zł
oblicz rate

Bose prezentuje:

 

Soundtouch 30 series III bezprzewodowy system muzyczny.

Zadzwoń po lepszą cenę! Wysyłka gratis!

 

Najbardziej wszechstronny bezprzewodowy system muzyczny w ofercie firmy Bose

Jako meloman nieustannie odtwarzasz utwory i albumy ulubionych wykonawców znalezione w sieci. Bezprzewodowy system muzyczny SoundTouch® 30 pozwoli Ci usłyszeć je w zupełnie inny sposób. Urządzenie łączy się z domową siecią Wi-Fi® bez pośrednictwa dodatkowego, skomplikowanego sprzętu. Wykorzystuje wyjątkową technologię Waveguide połączoną z wysoce efektywnym głośnikiem niskotonowym, co zapewnia głęboki, bogaty dźwięk, który wypełni nawet największe pomieszczenie w domu. Zyskasz natychmiastowy dostęp do ulubionych nagrań, bez użycia telefonu czy tabletu. Wystarczy wybrać jedno z sześciu zaprogramowanych ustawień na pilocie lub głośniku.

 • Wygodne odtwarzanie muzyki w całym domu za pośrednictwem sieci bezprzewodowej.
 • Konfiguracja i nawiązanie połączenia z domową siecią Wi-Fi® trwają zaledwie kilka minut.
 • Zaawansowana aplikacja zmienia telefon w pilota.
 • Można dodawać kolejne systemy SoundTouch®, aby odtwarzać ten sam utwór w całym domu lub różną muzykę w każdym z pomieszczeń.
 • Tryb łączności Bluetooth® zapewnia dostęp do większej liczby źródeł muzyki.
 • Oceniaj utwory podczas słuchania (przyciski oceny pozytywnej lub negatywnej).

Odkrywanie muzyki z systemem SoundTouch®

Technologia SoundTouch® sprawia, że odkrywanie i odsłuchiwanie muzyki jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Odtwarzaj miliony utworów w ramach platformy muzycznej Spotify czy Deezer. Możesz również słuchać internetowych stacji radiowych i utworów z własnej biblioteki muzycznej. Aplikacja SoundTouch® pozwala obsługiwać system z dowolnego miejsca, za pośrednictwem telefonu lub tabletu. Z kolei sześć łatwo programowanych ustawień umożliwia odtwarzanie ulubionych utworów z poziomu aplikacji, systemu lub za pomocą pilota dołączonego do zestawu.

Uczyń z niego swój główny system audio

Wybierz zaprogramowane ustawienie... i słuchaj. Jeszcze przed refrenem pierwszej piosenki przekonasz się, dlaczego to nasz najlepszy bezprzewodowy system muzyczny. Głośnik niskotonowy o dużej mocy generuje głęboki i czysty bas. Z dwóch optymalnie rozmieszczonych przetworników płyną czyste, dźwięcznie brzmiące średnie i wysokie tony. Do niezwykle wysokiej jakości dźwięku z systemu SoundTouch® 30 przyczynia się także wyjątkowa technologia Waveguide. Uczyń z tego urządzenia swój główny system audio i pozwól ulubionej muzyce zabrzmieć, jak nigdy wcześniej.

Możliwość rozbudowy systemu

Możesz zacząć od kupna jednego urządzenia, aby potem w dowolnym momencie dodać kolejne. Bezprzewodowy system muzyczny SoundTouch® 30 jest częścią całej serii produktów bezprzewodowych. Wszystkie produkty współpracują ze sobą, dzięki czemu można odtwarzać ten sam utwór w całym domu lub różną muzykę w każdym z pomieszczeń.

Bezpłatna aplikacja zapewniająca pełną kontrolę

Aplikacja SoundTouch® pozwala korzystać z usług muzycznych, takich jak Spotify czy Deezer. To również dostęp do tysięcy stacji radiowych w Internecie oraz plików z własnej biblioteki muzycznej. W ten sposób zawsze znajdziesz utwór odpowiedni w danej sytuacji. Aplikacja zmienia telefon w zaawansowanego pilota, który pozwala zarządzać muzyką z dowolnego miejsca w domu.

System SoundTouch®: inny niż wszystkie

Możliwe jest zaprogramowanie sześciu ustawień — w aplikacji lub samym systemie. Pilot i głośnik SoundTouch® automatycznie je zapamiętają.

Chcesz użyć telefonu lub tabletu do sterowania systemem? Nic prostszego. Jeśli jednak nie lubisz tracić czasu na włączanie i odblokowywanie telefonu, masz do wyboru inną opcję. Możesz użyć pilota lub nacisnąć przycisk programowanego ustawienia na głośniku, aby natychmiast rozpocząć odtwarzanie.

Wbudowany moduł łączności Bluetooth®

Umożliwia przesyłanie muzyki z własnych urządzeń lub tych należących do znajomych — w dowolnym momencie. Dzięki temu można słuchać muzyki z jeszcze większej liczby źródeł, np. z serwisu YouTube.

Dwa warianty kolorystyczne

System SoundTouch® 30 jest dostępny w czarnej i białej wersji kolorystycznej, tak aby wyglądał doskonale w dowolnym pomieszczeniu w domu.

Szczegóły/instrukcje

Szczegóły

Wymiary

System

 • Wysokość: 24,60 cm
 • Szerokość: 43,50 cm
 • Głębokość: 18,00 cm
 • Waga: 11,70 kg

Pilot zdalnego sterowania

 • Wysokość: 11,40 cm
 • Szerokość: 4,40 cm
 • Głębokość: 1,30 cm
 • Waga: 50,00 g

Wejścia/wyjścia

 • Wejście dodatkowe (AUX)
 • Port Ethernet
 • Porty USB

Dodatkowe informacje

 • Wbudowany interfejs Wi-Fi®
 • Wyświetlacz OLED
 • Obsługa sieci bezprzewodowych: 802.11 b/g/n
 • Obsługiwane formaty dźwięku: MP3, WMA, AAC, bezstratny format Apple Lossless
 • Bluetooth®

Zawartość opakowania

Elementy zestawu

 • SoundTouch® 30 bezprzewodowy system muzyczny series III
 • Kabel zasilania
 • Kabel USB
 • Pilot zdalnego sterowania

 

Czy do korzystania z systemu jest potrzebny smartfon lub tablet?

 

Nie. Po skonfigurowaniu systemu można bezpośrednio sterować muzyką, korzystając z sześciu zaprogramowanych ustawień za pomocą przycisków systemu lub pilota. Można skorzystać z aplikacji SoundTouch® w smartfonie lub tablecie, aby odkryć więcej muzyki lub zresetować niektóre zaprogramowane ustawienia.

 

Czy system obsługuje łączność Bluetooth®?

 

Tak. Użytkownicy mogą odtwarzać bezprzewodowo muzykę z urządzeń Bluetooth, aby korzystać z jeszcze większej liczby źródeł, np. serwisu YouTube.

 

Jaką muzykę przesyłaną strumieniowo z Internetu można odtwarzać?

 

Systemy SoundTouch® umożliwiają słuchanie internetowych stacji radiowych z całego świata. Odtwarzają także muzykę z internetowych usług muzycznych, takich jak Deezer czy Spotify.

 

Czy mogę odtwarzać muzykę zapisaną na komputerze?

 

Tak. Systemy SoundTouch® umożliwiają odtwarzanie utworów muzycznych zapisanych na komputerze i obsługiwanych za pomocą aplikacji iTunes lub Windows Media Player.

 

Czym różnią się bezprzewodowe systemy muzyczne SoundTouch® 10, 20 i 30?

 

Wszystkie systemy korzystają z łączności Wi-F i Bluetooth® oraz programowanych ustawień do odtwarzania muzyki, ale każdy z nich ma inne parametry, odpowiednie do rozmiaru różnych pomieszczeń w domu. System SoundTouch® 10 jest najmniejszy, jednak bogata charakterystyka dźwięku w jakości firmy Bose® znacznie wybiega poza sprzęt tych rozmiarów. Model SoundTouch® 20 to bezprzewodowy system muzyczny niewielkich rozmiarów, który wypełnia czystym dźwiękiem całe pomieszczenie. Z kolei SoundTouch® 30 to nasz najlepszy jednoczęściowy system muzyczny, wyposażony w technologię głośników Bose® Waveguide. Dźwięk z tego zestawu jest w stanie wypełnić nawet największe pomieszczenia. Systemy SoundTouch® 20 i 30 wyświetlają na ekranie OLED informacje takie, jak nazwa utworu, wykonawcy i stacji radiowej czy dane o stanie łączności. W modelu SoundTouch® 10 zastosowano 4 diody LED na przednim panelu, które informują o stanie połączenia.

 

Czy z systemów SoundTouch® można korzystać za pośrednictwem publicznych sieci Wi-Fi® (na lotnisku, w kawiarni itp.)?

 

Nie. Chociaż z większości tych sieci można korzystać bezpłatnie, stosowane w ich przypadku procesy rejestrowania i logowania różnią się od procesu konfigurowania wykorzystanego w aplikacji SoundTouch®. Produkty SoundTouch® są przeznaczone do użytku domowego, nie mobilnego.

 

Ile systemów mogę mieć jednocześnie w sieci?

 

To zależy od przepustowości domowej sieci Wi-Fi. Szacujemy, że w przypadku większości gospodarstw domowych można podłączyć bezprzewodowo maksymalnie cztery systemy. Jeśli chcesz wyposażyć w system więcej niż cztery pomieszczenia, zalecamy podłączenie części urządzeń za pomocą przewodowego połączenia Ethernet.

 

Które systemy operacyjne są zgodne z aplikacją SoundTouch®?

 

Aplikacja jest zgodna z systemami Windows® XP, 7, 8, 10; 64-bitowymi komputerami Mac z systemem OS X w wersji 10.6.8 lub nowszej; dowolnym urządzeniem iPhone, iPad lub iPod touch z systemem iOS5 lub nowszym oraz urządzeniami Android z systemem Android w wersji 4.03 lub nowszej.

 

Czy przy użyciu systemów SoundTouch® można odtwarzać muzykę z kilku komputerów w danej sieci?

 

Tak, o ile na każdym komputerze jest zainstalowana aplikacja SoundTouch®. Każdy komputer jest wyświetlany na liście źródeł w aplikacji jako osobna biblioteka.

 

Czy można przesyłać strumieniowo sygnał wideo?

 

Nie. Systemy SoundTouch® obsługują wyłącznie sygnał audio.

 

Czy można samemu przypisywać ustawienia zaprogramowane w systemie?

 

Tak. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać zaprogramowane ustawienie (przyciski na urządzeniu lub na pilocie), aby zapisać aktualnie słuchaną muzykę. Za pomocą aplikacji SoundTouch® można także przeciągać i upuszczać zaprogramowane ustawienia z komputera lub urządzenia inteligentnego.

 

Czy mogę przesyłać strumieniowo muzykę do różnych pomieszczeń?

 

Tak, jeśli masz wiele produktów SoundTouch®, możesz odtwarzać muzykę przesyłaną strumieniowo — różne utwory w każdym pomieszczeniu lub ten sam w całym domu. Istnieje również opcja podziału wnętrza na własne strefy, aby odtwarzać ulubioną muzykę w wybranym miejscu.

 

Czy systemy SoundTouch® umożliwiają odtwarzanie muzyki z napędu NAS (Network Attached Storage)?

 

Tak, systemy SoundTouch® współpracują z wybranymi napędami NAS, takimi jak DiskStation marki Synology czy My Cloud™ marki Western Digital, umożliwiając odtwarzanie przesyłanych strumieniowo utworów z własnej biblioteki muzycznej bez konieczności włączania komputera.

 

Jakie formaty dźwięku są obsługiwane przez systemy SoundTouch®?

 

Obsługiwane są formaty MP3, WMA, M4A, AAC, FLAC oraz bezstratny format Apple Lossless.

 

Czy systemy SoundTouch® umożliwiają przesyłanie dźwięku z tunera AM/FM lub telewizora z jednego pokoju do drugiego?

 

Nie. Systemy SoundTouch® stworzono z myślą o internetowych stacjach radiowych, usługach muzycznych, a także muzyce zapisanej na komputerze.

 

Czy system obsługuje funkcję AirPlay?

Nie. Nowe modele nie obsługują już funkcji AirPlay. Tym niemniej poprzednia generacja systemów SoundTouch® 20 i 30 nadal umożliwia jej wykorzystywanie.

Jaką technologię akustyczną zastosowano w bezprzewodowym systemie muzycznym SoundTouch® 30?

System SoundTouch® 30 wykorzystuje masywny głośnik niskotonowy, podłączony do opatentowanej prowadnicy falowej, podczas gdy dwa przetworniki w górnych rogach odpowiadają za średnie i wysokie częstotliwości. Jest to nasz najlepszy jednoczęściowy bezprzewodowy system muzyczny. Zapewnia głęboki, pełny dźwięk, który jest na tyle mocny, że może wypełnić największe pomieszczenie w domu.

 

Czym różnią się modele SoundTouch® 20 i 30 series II od modeli series III?

 

Systemy z oznaczeniem series III korzystają z nowej platformy dwupasmowej, aby poprawić wydajność i przepustowość sieci Wi-Fi, zwiększyć zasięg działania i ograniczyć zakłócenia wywoływane przez inne urządzenia bezprzewodowe. Systemy series III umożliwiają też bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z urządzeń Bluetooth. Modele series III są dostępne w nowych wersjach kolorystycznych. Systemy series III nie obsługują funkcji AirPlay.

 

Czy system korzysta z baterii?

 

Nie, w systemie nie zastosowano zasilania bateryjnego.


Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: