Salon Bose Katowice
tel. (32) 256-03-40
tel. 533-257-199
Home > O nas > Instalacje AV > Odstąpienie od umowy > Regulamin > Galeria > Konfigurator Pioneer > Kontakt i dojazd > Raty
Facebook
Wirtualny spacer
po naszym salonie

Zobacz teraz
Sprzedaję na allegro
Allegro
Partnerzy
Technics Katowice BOSE Katowice
raty
Bose SoundTouch 10
Bose SoundTouch 10

Bose SoundTouch 10

ID produktu
4380
Producent
Bose
Cena za
szt.
Dostępność
10 szt.
Cena: 995 zł oblicz rate
Opis:

Bose Soundtouch 10 bezprzewodowy system muzyczny.

 

Zadzwoń po lepszą cenę! 

Nasz najmniejszy system SoundTouch® — odtwarzający dźwięk o pełnej i bogatej charakterystyce

Bezprzewodowy system muzyczny SoundTouch® 10 to najprostszy sposób na odtwarzanie muzyki w domu. Jest tak mały, że zmieści się niemal wszędzie. Pozwala odtwarzać miliony utworów w ramach usług muzycznych, internetowych stacji radiowych oraz plików z własnej biblioteki muzycznej — w najlepszej jakości dźwięku. Można w mgnieniu oka rozpocząć odtwarzanie ulubionych utworów. Wystarczy wybrać jedno z sześciu zaprogramowanych ustawień na pilocie lub głośniku. Pilot pozwala również na ocenianie utworów podczas słuchania (przyciski oceny pozytywnej lub negatywnej).

 • Wygodne odtwarzanie muzyki w całym domu za pośrednictwem sieci bezprzewodowej.
 • Konfiguracja i nawiązanie połączenia z domową siecią Wi-Fi® trwają zaledwie kilka minut.
 • Bezpłatna aplikacja zmienia telefon w pilota.
 • Można dodawać kolejne systemy SoundTouch®, aby odtwarzać ten sam utwór w całym domu lub różną muzykę w każdym z pomieszczeń.
 • Tryb łączności Bluetooth® zapewnia dostęp do większej liczby źródeł muzyki.
 • Oceniaj utwory podczas słuchania (przyciski oceny pozytywnej lub negatywnej).

Odkrywanie muzyki z systemem SoundTouch®

Technologia SoundTouch® sprawia, że odkrywanie i odsłuchiwanie muzyki jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Odtwarzaj miliony utworów w ramach platformy muzycznej Spotify czy Deezer. Możesz również słuchać internetowych stacji radiowych i utworów z własnej biblioteki muzycznej. Aplikacja SoundTouch® pozwala obsługiwać system z dowolnego miejsca, za pośrednictwem telefonu lub tabletu. Z kolei sześć łatwo programowanych ustawień umożliwia odtwarzanie ulubionych utworów z poziomu aplikacji, głośnika lub za pomocą pilota dołączonego do zestawu.

Zacznij od jednego systemu.

Dodaj kolejne, gdy tylko uznasz, że to konieczne. Bezprzewodowy system muzyczny SoundTouch® 10 jest częścią całej serii produktów bezprzewodowych. Wszystkie produkty współpracują ze sobą, dzięki czemu można odtwarzać ten sam utwór w całym domu lub różną muzykę w każdym z pomieszczeń.

Bezpłatna, wysoce funkcjonalna aplikacja

Zmień swój telefon w zaawansowanego pilota, aby zarządzać muzyką z dowolnego miejsca w domu.

System SoundTouch®: inny niż wszystkie

Użytkownik może skonfigurować sześć własnych ustawień za pomocą aplikacji SoundTouch®. Pilot i głośnik SoundTouch® automatycznie je zapamiętają.

Chcesz użyć telefonu lub tabletu do sterowania systemem? Nic prostszego. Jeśli jednak nie lubisz tracić czasu na włączanie i odblokowywanie telefonu, masz do wyboru inną opcję. Możesz użyć pilota lub nacisnąć przycisk programowanego ustawienia na głośniku, aby natychmiast rozpocząć odtwarzanie.

Wbudowany moduł łączności Bluetooth®

Umożliwia przesyłanie muzyki z własnych urządzeń lub tych należących do znajomych — w dowolnym momencie. Dzięki temu można słuchać muzyki z jeszcze większej liczby źródeł, np. z serwisu YouTube.

Dwa warianty kolorystyczne

System SoundTouch® 10 jest dostępny w czarnej i białej wersji kolorystycznej, tak aby wyglądał doskonale w dowolnym pomieszczeniu w domu.

Szczegóły/instrukcje

Szczegóły

Wymiary

Wymiary

 • Wysokość: 21,20 cm
 • Szerokość: 14,10 cm
 • Głębokość: 8,70 cm
 • Waga: 1,87 kg

Pilot zdalnego sterowania

 • Wysokość: 11,40 cm
 • Szerokość: 4,40 cm
 • Głębokość: 1,30 cm
 • Waga: 50,00 g

Wejścia/wyjścia

 • Wejście AUX
 • Porty USB
 • Obsługa sieci bezprzewodowych: 802.11 b/g/n
 • Obsługiwane formaty dźwięku: MP3, WMA, AAC, bezstratny format Apple Lossless
 • Bluetooth®

Dodatkowe informacje

 • Wbudowany interfejs Wi-Fi®
 • Obsługa sieci bezprzewodowych: 802.11 b/g/n
 • Obsługiwane formaty dźwięku: MP3, WMA, AAC, Apple Lossless
 • Bluetooth®

Zawartość opakowania

Elementy zestawu

 • SoundTouch® 10 bezprzewodowy system muzyczny
 • Kabel zasilania
 • Kabel USB
 • Pilot zdalnego sterowania

 

Jaką muzykę przesyłaną strumieniowo z Internetu można odtwarzać?

 

Systemy SoundTouch® umożliwiają słuchanie internetowych stacji radiowych z całego świata. Na wybranych obszarach odtwarzają także muzykę z internetowych usług muzycznych, takich jak Spotify, Pandora, iHeartRadio i Deezer.

 

Czy z systemów SoundTouch® można korzystać za pośrednictwem publicznych sieci Wi-Fi® (na lotnisku, w kawiarni itp.)?

 

Nie. Chociaż z większości tych sieci można korzystać bezpłatnie, stosowane w ich przypadku procesy rejestrowania i logowania różnią się od procesu konfigurowania wykorzystanego w aplikacji SoundTouch®. Produkty SoundTouch® są przeznaczone do użytku domowego, nie mobilnego.

 

Czy mogę odtwarzać muzykę zapisaną na komputerze?

 

Tak. Systemy SoundTouch® umożliwiają odtwarzanie utworów muzycznych zapisanych na komputerze i obsługiwanych za pomocą aplikacji iTunes® lub Windows Media Player.

 

Ile systemów mogę mieć jednocześnie w sieci?

 

To zależy od przepustowości domowej sieci Wi-Fi. Szacujemy, że w przypadku większości gospodarstw domowych można podłączyć bezprzewodowo maksymalnie cztery systemy. Jeśli chcesz wyposażyć w system więcej niż cztery pomieszczenia, zalecamy podłączenie części urządzeń za pomocą przewodowego połączenia Ethernet.

 

Czy mogę przesyłać strumieniowo muzykę do różnych pomieszczeń?

 

Tak, jeśli masz wiele produktów SoundTouch®, możesz odtwarzać muzykę przesyłaną strumieniowo — różne utwory w każdym pomieszczeniu lub ten sam w całym domu. Istnieje również opcja podziału wnętrza na własne strefy, aby odtwarzać ulubioną muzykę w wybranym miejscu.

 

Które systemy operacyjne są zgodne z aplikacją SoundTouch®?

 

Aplikacja jest zgodna z systemami Windows® XP, 7, 8, 10; 64-bitowymi komputerami Mac z systemem OS X w wersji 10.6.8 lub nowszej; dowolnym urządzeniem iPhone, iPad lub iPod touch z systemem iOS5 lub nowszym oraz urządzeniami Android z systemem Android w wersji 4.03 lub nowszej.

 

Czym różnią się bezprzewodowe systemy muzyczne SoundTouch® 10, 20 i 30?

 

Wszystkie systemy korzystają z łączności Wi-F i Bluetooth® oraz programowanych ustawień do odtwarzania muzyki, ale każdy z nich ma inne parametry, odpowiednie do rozmiaru różnych pomieszczeń w domu. System SoundTouch® 10 jest najmniejszy, jednak bogata charakterystyka dźwięku w jakości firmy Bose® znacznie wybiega poza sprzęt tych rozmiarów. Model SoundTouch® 20 to bezprzewodowy system muzyczny niewielkich rozmiarów, który wypełnia czystym dźwiękiem całe pomieszczenie. Z kolei SoundTouch® 30 to nasz najlepszy jednoczęściowy system muzyczny, wyposażony w technologię głośników Bose® Waveguide. Dźwięk z tego zestawu jest w stanie wypełnić nawet największe pomieszczenia. Systemy SoundTouch® 20 i 30 wyświetlają na ekranie OLED informacje takie, jak nazwa utworu, wykonawcy i stacji radiowej czy dane o stanie łączności. W modelu SoundTouch® 10 zastosowano 4 diody LED na przednim panelu, które informują o stanie połączenia.

 

Czy systemy SoundTouch® umożliwiają odtwarzanie muzyki z napędu NAS (Network Attached Storage)?

 

Tak, systemy SoundTouch® współpracują z wybranymi napędami NAS, takimi jak DiskStation marki Synology czy My Cloud™ marki Western Digital, umożliwiając odtwarzanie przesyłanych strumieniowo utworów z własnej biblioteki muzycznej bez konieczności włączania komputera.

 

Jakie formaty dźwięku są obsługiwane przez systemy SoundTouch®?

 

Obsługiwane są formaty MP3, WMA, M4A, AAC, FLAC oraz bezstratny format Apple Lossless.

 

Czy systemy SoundTouch® umożliwiają przesyłanie dźwięku z tunera AM/FM lub telewizora z jednego pokoju do drugiego?

 

Nie. Systemy SoundTouch® stworzono z myślą o internetowych stacjach radiowych, usługach muzycznych, a także muzyce zapisanej na komputerze.

 

Czy system obsługuje łączność Bluetooth®?

 

Tak. Użytkownicy mogą odtwarzać bezprzewodowo muzykę z urządzeń Bluetooth, aby korzystać z jeszcze większej liczby źródeł, np. serwisu YouTube.

 

Czy przy użyciu systemów SoundTouch® można odtwarzać muzykę z kilku komputerów w danej sieci?

 

Tak, o ile na każdym komputerze jest zainstalowana aplikacja SoundTouch®. Każdy komputer jest wyświetlany na liście źródeł w aplikacji jako osobna biblioteka.

 

Czy system korzysta z baterii?

 

Nie, w systemie nie zastosowano zasilania bateryjnego.

 

Czy systemy obsługują łączność NFC (Near-Field Communication)?

 

Nie. Systemy SoundTouch® korzystają z trybu Bluetooth, a parowanie odbywa się za pośrednictwem przycisków na obudowie urządzenia lub w aplikacji.

 

Czy system obsługuje funkcję AirPlay?

 

Nie. Nowe modele nie obsługują już funkcji AirPlay. Tym niemniej poprzednia generacja systemów SoundTouch® 20 i 30 nadal umożliwia jej wykorzystywanie.

 

Jaką technologię akustyczną zastosowano w systemie SoundTouch® 10?

 

System wyposażono w pojedynczy przetwornik zapewniający najlepszą jakość dźwięku z urządzenia o tak niewielkich rozmiarach. Precyzyjny kąt jego ustawienia gwarantuje dźwięk o zrównoważonej charakterystyce w całym pomieszczeniu.

 

Czy można łączyć ze sobą systemy SoundTouch®?

 

Tak. Dowolny system z tej serii może być używany w połączeniu z innym tego typu urządzeniem (obecnej lub poprzedniej serii) do odtwarzania muzyki w kilku pomieszczeniach.


Zobacz inne:
BOSE 201 Direct/Reflecting
BOSE 201 Direct/Reflecting
Cena: 1299 zł
BOSE 301 Direct/Reflecting głośniki stereo
BOSE 301 Direct/Reflecting głośniki stereo
Cena: 1799 zł
Bose 161 System głośnikowy Zadzwoń po lepszą cenę! Wysyłka gratis!
Bose 161 System głośnikowy Zadzwoń po lepszą cenę! Wysyłka gratis!
Cena: 999 zł
Bose 251 Głośniki zewnętrzne Zadzwoń po lepszą cenę! Wysyłka gratis!
Bose 251 Głośniki zewnętrzne Zadzwoń po lepszą cenę! Wysyłka gratis!
Cena: 2599 zł
BOSE FreeSpace® 51 Głośniki zewnętrzne
BOSE FreeSpace® 51 Głośniki zewnętrzne
Cena: 2799 zł