MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Promocja
Bose SoundTouch 10

Bose SoundTouch 10

ID produktu 4380
Producent Bose
Kategoria BOSE® Sklep » BOSE® - głośniki
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 637 zł
995 zł
oblicz rate

Bose Soundtouch 10 bezprzewodowy system muzyczny.

 

Zadzwoń po lepszą cenę! 

Nasz najmniejszy system SoundTouch® — odtwarzający dźwięk o pełnej i bogatej charakterystyce

Bezprzewodowy system muzyczny SoundTouch® 10 to najprostszy sposób na odtwarzanie muzyki w domu. Jest tak mały, że zmieści się niemal wszędzie. Pozwala odtwarzać miliony utworów w ramach usług muzycznych, internetowych stacji radiowych oraz plików z własnej biblioteki muzycznej — w najlepszej jakości dźwięku. Można w mgnieniu oka rozpocząć odtwarzanie ulubionych utworów. Wystarczy wybrać jedno z sześciu zaprogramowanych ustawień na pilocie lub głośniku. Pilot pozwala również na ocenianie utworów podczas słuchania (przyciski oceny pozytywnej lub negatywnej).

 • Wygodne odtwarzanie muzyki w całym domu za pośrednictwem sieci bezprzewodowej.
 • Konfiguracja i nawiązanie połączenia z domową siecią Wi-Fi® trwają zaledwie kilka minut.
 • Bezpłatna aplikacja zmienia telefon w pilota.
 • Można dodawać kolejne systemy SoundTouch®, aby odtwarzać ten sam utwór w całym domu lub różną muzykę w każdym z pomieszczeń.
 • Tryb łączności Bluetooth® zapewnia dostęp do większej liczby źródeł muzyki.
 • Oceniaj utwory podczas słuchania (przyciski oceny pozytywnej lub negatywnej).

Odkrywanie muzyki z systemem SoundTouch®

Technologia SoundTouch® sprawia, że odkrywanie i odsłuchiwanie muzyki jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Odtwarzaj miliony utworów w ramach platformy muzycznej Spotify czy Deezer. Możesz również słuchać internetowych stacji radiowych i utworów z własnej biblioteki muzycznej. Aplikacja SoundTouch® pozwala obsługiwać system z dowolnego miejsca, za pośrednictwem telefonu lub tabletu. Z kolei sześć łatwo programowanych ustawień umożliwia odtwarzanie ulubionych utworów z poziomu aplikacji, głośnika lub za pomocą pilota dołączonego do zestawu.

Zacznij od jednego systemu.

Dodaj kolejne, gdy tylko uznasz, że to konieczne. Bezprzewodowy system muzyczny SoundTouch® 10 jest częścią całej serii produktów bezprzewodowych. Wszystkie produkty współpracują ze sobą, dzięki czemu można odtwarzać ten sam utwór w całym domu lub różną muzykę w każdym z pomieszczeń.

Bezpłatna, wysoce funkcjonalna aplikacja

Zmień swój telefon w zaawansowanego pilota, aby zarządzać muzyką z dowolnego miejsca w domu.

System SoundTouch®: inny niż wszystkie

Użytkownik może skonfigurować sześć własnych ustawień za pomocą aplikacji SoundTouch®. Pilot i głośnik SoundTouch® automatycznie je zapamiętają.

Chcesz użyć telefonu lub tabletu do sterowania systemem? Nic prostszego. Jeśli jednak nie lubisz tracić czasu na włączanie i odblokowywanie telefonu, masz do wyboru inną opcję. Możesz użyć pilota lub nacisnąć przycisk programowanego ustawienia na głośniku, aby natychmiast rozpocząć odtwarzanie.

Wbudowany moduł łączności Bluetooth®

Umożliwia przesyłanie muzyki z własnych urządzeń lub tych należących do znajomych — w dowolnym momencie. Dzięki temu można słuchać muzyki z jeszcze większej liczby źródeł, np. z serwisu YouTube.

Dwa warianty kolorystyczne

System SoundTouch® 10 jest dostępny w czarnej i białej wersji kolorystycznej, tak aby wyglądał doskonale w dowolnym pomieszczeniu w domu.

Szczegóły/instrukcje

Szczegóły

Wymiary

Wymiary

 • Wysokość: 21,20 cm
 • Szerokość: 14,10 cm
 • Głębokość: 8,70 cm
 • Waga: 1,87 kg

Pilot zdalnego sterowania

 • Wysokość: 11,40 cm
 • Szerokość: 4,40 cm
 • Głębokość: 1,30 cm
 • Waga: 50,00 g

Wejścia/wyjścia

 • Wejście AUX
 • Porty USB
 • Obsługa sieci bezprzewodowych: 802.11 b/g/n
 • Obsługiwane formaty dźwięku: MP3, WMA, AAC, bezstratny format Apple Lossless
 • Bluetooth®

Dodatkowe informacje

 • Wbudowany interfejs Wi-Fi®
 • Obsługa sieci bezprzewodowych: 802.11 b/g/n
 • Obsługiwane formaty dźwięku: MP3, WMA, AAC, Apple Lossless
 • Bluetooth®

Zawartość opakowania

Elementy zestawu

 • SoundTouch® 10 bezprzewodowy system muzyczny
 • Kabel zasilania
 • Kabel USB
 • Pilot zdalnego sterowania

 

Jaką muzykę przesyłaną strumieniowo z Internetu można odtwarzać?

 

Systemy SoundTouch® umożliwiają słuchanie internetowych stacji radiowych z całego świata. Na wybranych obszarach odtwarzają także muzykę z internetowych usług muzycznych, takich jak Spotify, Pandora, iHeartRadio i Deezer.

 

Czy z systemów SoundTouch® można korzystać za pośrednictwem publicznych sieci Wi-Fi® (na lotnisku, w kawiarni itp.)?

 

Nie. Chociaż z większości tych sieci można korzystać bezpłatnie, stosowane w ich przypadku procesy rejestrowania i logowania różnią się od procesu konfigurowania wykorzystanego w aplikacji SoundTouch®. Produkty SoundTouch® są przeznaczone do użytku domowego, nie mobilnego.

 

Czy mogę odtwarzać muzykę zapisaną na komputerze?

 

Tak. Systemy SoundTouch® umożliwiają odtwarzanie utworów muzycznych zapisanych na komputerze i obsługiwanych za pomocą aplikacji iTunes® lub Windows Media Player.

 

Ile systemów mogę mieć jednocześnie w sieci?

 

To zależy od przepustowości domowej sieci Wi-Fi. Szacujemy, że w przypadku większości gospodarstw domowych można podłączyć bezprzewodowo maksymalnie cztery systemy. Jeśli chcesz wyposażyć w system więcej niż cztery pomieszczenia, zalecamy podłączenie części urządzeń za pomocą przewodowego połączenia Ethernet.

 

Czy mogę przesyłać strumieniowo muzykę do różnych pomieszczeń?

 

Tak, jeśli masz wiele produktów SoundTouch®, możesz odtwarzać muzykę przesyłaną strumieniowo — różne utwory w każdym pomieszczeniu lub ten sam w całym domu. Istnieje również opcja podziału wnętrza na własne strefy, aby odtwarzać ulubioną muzykę w wybranym miejscu.

 

Które systemy operacyjne są zgodne z aplikacją SoundTouch®?

 

Aplikacja jest zgodna z systemami Windows® XP, 7, 8, 10; 64-bitowymi komputerami Mac z systemem OS X w wersji 10.6.8 lub nowszej; dowolnym urządzeniem iPhone, iPad lub iPod touch z systemem iOS5 lub nowszym oraz urządzeniami Android z systemem Android w wersji 4.03 lub nowszej.

 

Czym różnią się bezprzewodowe systemy muzyczne SoundTouch® 10, 20 i 30?

 

Wszystkie systemy korzystają z łączności Wi-F i Bluetooth® oraz programowanych ustawień do odtwarzania muzyki, ale każdy z nich ma inne parametry, odpowiednie do rozmiaru różnych pomieszczeń w domu. System SoundTouch® 10 jest najmniejszy, jednak bogata charakterystyka dźwięku w jakości firmy Bose® znacznie wybiega poza sprzęt tych rozmiarów. Model SoundTouch® 20 to bezprzewodowy system muzyczny niewielkich rozmiarów, który wypełnia czystym dźwiękiem całe pomieszczenie. Z kolei SoundTouch® 30 to nasz najlepszy jednoczęściowy system muzyczny, wyposażony w technologię głośników Bose® Waveguide. Dźwięk z tego zestawu jest w stanie wypełnić nawet największe pomieszczenia. Systemy SoundTouch® 20 i 30 wyświetlają na ekranie OLED informacje takie, jak nazwa utworu, wykonawcy i stacji radiowej czy dane o stanie łączności. W modelu SoundTouch® 10 zastosowano 4 diody LED na przednim panelu, które informują o stanie połączenia.

 

Czy systemy SoundTouch® umożliwiają odtwarzanie muzyki z napędu NAS (Network Attached Storage)?

 

Tak, systemy SoundTouch® współpracują z wybranymi napędami NAS, takimi jak DiskStation marki Synology czy My Cloud™ marki Western Digital, umożliwiając odtwarzanie przesyłanych strumieniowo utworów z własnej biblioteki muzycznej bez konieczności włączania komputera.

 

Jakie formaty dźwięku są obsługiwane przez systemy SoundTouch®?

 

Obsługiwane są formaty MP3, WMA, M4A, AAC, FLAC oraz bezstratny format Apple Lossless.

 

Czy systemy SoundTouch® umożliwiają przesyłanie dźwięku z tunera AM/FM lub telewizora z jednego pokoju do drugiego?

 

Nie. Systemy SoundTouch® stworzono z myślą o internetowych stacjach radiowych, usługach muzycznych, a także muzyce zapisanej na komputerze.

 

Czy system obsługuje łączność Bluetooth®?

 

Tak. Użytkownicy mogą odtwarzać bezprzewodowo muzykę z urządzeń Bluetooth, aby korzystać z jeszcze większej liczby źródeł, np. serwisu YouTube.

 

Czy przy użyciu systemów SoundTouch® można odtwarzać muzykę z kilku komputerów w danej sieci?

 

Tak, o ile na każdym komputerze jest zainstalowana aplikacja SoundTouch®. Każdy komputer jest wyświetlany na liście źródeł w aplikacji jako osobna biblioteka.

 

Czy system korzysta z baterii?

 

Nie, w systemie nie zastosowano zasilania bateryjnego.

 

Czy systemy obsługują łączność NFC (Near-Field Communication)?

 

Nie. Systemy SoundTouch® korzystają z trybu Bluetooth, a parowanie odbywa się za pośrednictwem przycisków na obudowie urządzenia lub w aplikacji.

 

Czy system obsługuje funkcję AirPlay?

 

Nie. Nowe modele nie obsługują już funkcji AirPlay. Tym niemniej poprzednia generacja systemów SoundTouch® 20 i 30 nadal umożliwia jej wykorzystywanie.

 

Jaką technologię akustyczną zastosowano w systemie SoundTouch® 10?

 

System wyposażono w pojedynczy przetwornik zapewniający najlepszą jakość dźwięku z urządzenia o tak niewielkich rozmiarach. Precyzyjny kąt jego ustawienia gwarantuje dźwięk o zrównoważonej charakterystyce w całym pomieszczeniu.

 

Czy można łączyć ze sobą systemy SoundTouch®?

 

Tak. Dowolny system z tej serii może być używany w połączeniu z innym tego typu urządzeniem (obecnej lub poprzedniej serii) do odtwarzania muzyki w kilku pomieszczeniach.


Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: