MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
Interesuje Cię tematyka audio-video? Chcesz realizować swoją pasję? Studio Hi-Fi poszukuje pracownika ! Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej. 32 256 03 40 lub 533 257 199
raty
przelewy24
Polecamy
Bose SoundLink Mini II

Bose SoundLink Mini II

ID produktu 4389
Producent Bose
Kategoria BOSE® Sklep » BOSE® - multimedia
Cena za szt.
Dostępność 4 szt.
Cena: 849 zł
oblicz rate

Bose Soundlink Mini II


Muzyka podąża za Tobą

SoundLink® Mini głośnik II jest tak mały i lekki, że bez problemu zmieści się nawet w pełnej torbie. Waży zaledwie 0,67 kg. Nisko wyprofilowany głośnik z nisko umieszczonym środkiem ciężkości można umieścić niemal w dowolnym miejscu i właściwie bez możliwości przewrócenia go.

Akumulator litowo-jonowy umożliwia odtwarzanie muzyki nawet do 10 godzin, a ładowanie odbywa się za pośrednictwem gniazda USB. W domu wystarczy umieścić głośnik w ładowarce, aby słuchać muzyki bez ograniczeń. Akumulator jest ładowany w trakcie słuchania, dzięki czemu głośnik będzie zawsze gotowy do drogi.
Połączenie Bluetooth®

Zasięg SoundLink® Mini głośnika II to około 9 m, co pozwala cieszyć się upragnionym dźwiękiem bez niepotrzebnych przewodów. Dzięki instrukcjom głosowym proces parowania ze smartfonem, urządzeniem iPad® i innymi urządzeniami Bluetooth® jest łatwiejszy niż kiedykolwiek. Ponadto głośnik zapamiętuje sześć ostatnio używanych urządzeń, więc ponowne połączenie jest jeszcze prostsze.
Duże możliwości, mały rozmiar

Trudno się spodziewać tak bogatego dźwięku po tak małym głośniku, ale SoundLink® Mini II to coś nowego. Nie trzeba już poświęcać jakości na rzecz przenośności. Opatentowane technologie i innowacyjna konfiguracja przetworników gwarantują pełnozakresowy dźwięk – w tym głębokie niskie tony – z superkompaktowej obudowy. Dzięki temu głośnikowi zabierzesz muzykę tam, gdzie jeszcze jej nie było.
Łatwa obsługa, eleganckie wzornictwo

SoundLink® Mini głośnik II powstał z myślą o elegancji i prostocie. Obudowa wykonana z anodyzowanego aluminium jest zarazem elegancka i trwała. Na głośniku znajdują się przyciski zasilania i głośności – innymi funkcjami można sterować z urządzenia Bluetooth®.
Więcej funkcji

    Podstawka ładująca to dogodne stałe miejsce na głośnik – teraz można jednocześnie odtwarzać muzykę i ładować urządzenie
    Ładowarkę sieciową można podłączyć do podstawki lub bezpośrednio do głośnika
    Wejście pomocnicze umożliwia podłączenie innych źródeł dźwięku, takich jak odtwarzacz MP3
    Port USB umożliwia aktualizowanie oprogramowania w celu zapewnienia stałej kompatybilności urządzeń Bluetooth®


Wymiary
Głośnik

    Wysokość: 5,10 cm
    Szerokość: 18,00 cm
    Głębokość: 5,80 cm
    Waga: 0,67 kg

Podstawka ładująca

    Wysokość: 1,59 cm
    Szerokość: 15,75 cm
    Głębokość: 5,10 cm
    Waga: 80,00 g

Ładowarka sieciowa

    Wysokość: 6,10 cm
    Szerokość: 4,80 cm
    Głębokość: 1,50 cm

Kabel: 1,5 cm
Wejścia/wyjścia

    dodatkowy 3,5 mm
    Port micro-USB

Szczegółowe informacje o głośniku

    Zasięg komunikacji bezprzewodowej do 9 m
    Czas pracy akumulatora do 10 godz.
    Parametry zasilania: 100–240 V


 
Zawartość opakowania
Elementy zestawu

    SoundLink® Mini Bluetooth® głośnik II
    Podstawka ładująca
    Ładowarka sieciowa
    Kabel

Z jakich źródeł dźwięku mogę korzystać z głośnikiem SoundLink® Mini Bluetooth II?

Głośnik zaprojektowano z myślą o najpopularniejszych urządzeniach Bluetooth, takich jak smartfony, tablety i laptopy. Jest on także wyposażony w wejście pomocnicze (Aux) umożliwiające przewodowe podłączenie odtwarzacza MP3 lub podobnego przenośnego urządzenia.
W jaki sposób można sterować głośnikiem?

Przyciski zasilania i głośności znajdują się na głośniku. Inne funkcje, takie jak wybieranie list odtwarzania, strumieniowe przesyłanie ze źródła dźwięku itd., można kontrolować za pomocą smartfonu lub innego sparowanego urządzenia. Pilot nie jest niezbędny.

 
Jaki jest zasięg komunikacji bezprzewodowej SoundLink® Mini głośnika II?

Głośnik działa w odległości do 10 m od sparowanego urządzenia Bluetooth. Na odbiór mogą czasem wpływać ściany i użyte materiały budowlane.
Czy można strumieniowo przesyłać muzykę (np. usługi typu Pandora®, Rhapsody®) z komputera do głośnika SoundLink® Mini II?

Tak, jeśli komputer obsługuje łączność Bluetooth i znajduje się w odległości do 10 m od głośnika.
Co się dzieje, gdy podczas przesyłania strumieniowego muzyki z telefonu do SoundLink® Mini głośnika II nadejdzie połączenie?

Przy nadchodzącym połączeniu odtwarzanie muzyki zostanie wstrzymane, a sygnał połączenia będzie słychać przez głośnik. Połączenie można odebrać, naciskając przycisk wielofunkcyjny. W celu przeprowadzenia rozmowy należy mówić bezpośrednio do głośnika. Po zakończeniu rozmowy odtwarzanie muzyki zostanie wznowione.

 
Jak sprawdzić stan akumulatora?

Po włączeniu głośnika wskaźnik akumulatora zaświeci się na 10 sekund, a następnie zgaśnie, aby oszczędzać energię. Aby sprawdzić stan akumulatora, należy nacisnąć i przytrzymać przycisk zasilania, aż lampka wskaźnika zaświeci się ponownie. Zielony = 70% lub większa ilość energii; żółty= 20–70%; czerwony = mniej niż 20% żywotności akumulatora.
Jaki jest czas ładowania/działania akumulatora?

Wydajność akumulatora zależy od odtwarzanych materiałów i głośności. W pełni naładowany akumulator wystarcza zwykle na 10 godzin użytkowania. Akumulator można w pełni naładować w ciągu czterech godzin za pomocą dołączonego kabla lub ładowarki ściennej. Czas ładowania będzie prawdopodobnie dłuższy w przypadku niektórych źródeł USB lub podczas odtwarzania muzyki.

 
Czemu służą komunikaty głosowe głośnika SoundLink® Mini Bluetooth® II?

Komunikaty głosowe pełnią dwie zasadnicze role. Po pierwsze, zapewniają pomoc podczas parowania i łączenia przez Bluetooth, pomagając użytkownikowi zrozumieć jego działanie. Po drugie, rozpoznają nazwy podłączonych urządzeń źródłowych, upraszczając użytkowanie z więcej niż jednym urządzeniem źródłowym.
Czy można używać SoundLink® Mini głośnika II w domowej sieci bezprzewodowej?

Nie, SoundLink® Mini głośnik II działa tylko z protokołem komunikacji bezprzewodowej Bluetooth.

 
Czy za pomocą SoundLink® Mini głośnika II można odtwarzać dźwięk filmów, na przykład podczas oglądania ich na tablecie?

Tak. Na jakość odtwarzania — a w szczególności na synchronizację dźwięku i obrazu — może jednak wpływać protokół Bluetooth wdrożony w urządzeniu wyświetlającym. Najlepszą jakość można uzyskać, ustawiając SoundLink® Mini głośnik II blisko urządzenia, co minimalizuje zakłócenia komunikacji bezprzewodowej. Jakość może również zależeć od tego, czy na danym obszarze używana jest sieć Wi-Fi®.
 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: