MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Promocja
Bose SoundLink Colour Ostatnia sztuka exDemo

Bose SoundLink Colour Ostatnia sztuka exDemo

ID produktu 3631
Producent Bose
Kategoria Kolumny i Głośniki » Głośniki przenośne
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 469 zł
599 zł
oblicz rate

BOSE SOUNDLINK COLOUR

Ostatnia sztuka towar poekspozycyjny - możliwe niewielkie ślady użytkowania,

pełna gwarancja od daty zakupu.

Ostatnia sztuka - kolor czarny  

 

 

 

Twoja muzyka. Spraw, aby była barwna.

Jeżeli muzyka motywuje Cię do działania, to poczekaj, aż usłyszysz dźwięk z głośnika SoundLink® Colour Bluetooth®. Głośnik odtworzy Twoje ulubione utwory z wybranego urządzenia Bluetooth®, zapewniając czysty i głęboki dźwięk, gdziekolwiek jesteś. Jest mały, wytrzymały i łatwy w obsłudze. Dostępny w różnych kolorach, dzęki czemu można go dopasować do swojego stylu.

  • Pełny, realistyczny dźwięk z lekkiego, kompaktowego urządzenia
  • Połączenie bezprzewodowe z Twoim smartfonem, tabletem lub innym urządzeniem Bluetooth®
  • Komunikaty głosowe sprawiają, że parowanie urządzeń jest prostsze niż kiedykolwiek
  • Do 8 godzin muzyki dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu

Z myślą o Tobie

Głośnik SoundLink® Colour doskonale pasuje do Twojego aktywnego trybu życia. Obudowę wykonano z trwałych materiałów, a zaokrąglona, kompaktowa konstrukcja sprawia, że głośnik z łatwością wsuniesz do torby lub plecaka. Dostępne wersje kolorystyczne: niebieska, miętowa, czerwona, czarna i biała.

Łatwe podłączanie

Zasięg głośnika SoundLink® Colour to około 9 m, co pozwala słuchać muzyki właściwie w dowolnym miejscu, bezprzewodowo. Głośnik można sparować ze smartfonem, tabletem lub innym urządzeniem Bluetooth®. Komunikaty głosowe prowadzą Cię przez proces parowania Bluetooth®, czyniąc go niezwykle prostym. Głośnik zapamiętuje osiem najczęściej używanych ostatnio urządzeń, stąd ponowne łączenie jest jeszcze łatwiejsze.

Można go podłączyć do dwóch urządzeń Bluetooth® jednocześnie, aby szybko przełączać się pomiędzy nimi, gdy jedno urządzenie zakończy odtwarzanie, zacznie odtwarzać drugie.

Zabierz swoją muzykę w drogę

Głośnik SoundLink® Colour pozwoli Ci słuchać muzyki gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz. Jest kompaktowy i na tyle lekki (0,5 kg), że można go wziąć ze sobą w podróż.

Głośnik zaprojektowano z myślą o wygodzie użytkowania. Posiada przyciski zasilania, głośności i wyboru źródła dźwięku. Pozostałymi funkcjami można sterować ze swojego urządzenia Bluetooth®.

Akumulator litowo-jonowy umożliwia odtwarzanie nawet przez 8 godzin. Można go ładować z gniazdka ściennego lub gniazda USB.

 

Jakość dźwięku, która inspiruje

Nie daj się zwieść pozorom, widząc małe rozmiary głośnika SoundLink® Colour. Mimo, że głośnik jest niewielki oferuje doskonałej jakości dźwięk. Zastrzeżone technologie i unikalna konstrukcja pozwalają osiągnąć pełen, czysty i zrównoważony dźwięk.

Więcej funkcji

  • Dodatkowe wejście umożliwia podłączenie innych źródeł dźwięku, np. odtwarzacza MP3 lub tabletu.
  • Możliwość ładowania za pomocą kabla USB lub dołączonej ładowarki sieciowej.
  • Port Micro USB umożliwia ładowanie urządzenia i aktualizowanie oprogramowania.
Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: