Notice: Undefined index: sid in /inc/session.php on line 31
Bose SoundDock XT Stacja dokująca
MENU
Bose Infolinia (32) 256-03-40
Interesuje Cię tematyka audio-video? Chcesz realizować swoją pasję? Studio Hi-Fi poszukuje pracownika ! Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej. 32 256 03 40 lub 533 257 199
raty
przelewy24
Bose SoundDock XT Stacja dokująca

Bose SoundDock XT Stacja dokująca

ID produktu 3630
Producent Bose
Kategoria Kolumny i Głośniki » Głośniki przenośne
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 649 zł
oblicz rate

Jakość dźwięku. Prostota. Styl.

Twój iPhone jest wypełniony muzyką, a w ciągu dnia znajdujesz mnóstwo okazji do jej słuchania. Głośnik SoundDock® XT pozwoli Ci odtwarzać ulubioną muzykę, ciesząc się bogatym i klarownym dźwiękiem. Dzięki kompaktowym rozmiarom- głośnik zmieści się w niemal każdym zakątku domu, ulubione utwory zawsze będą na wyciągnięcie ręki.

  • Możliwość obsługi i ładowania urządzeń iPhone i iPod wyposażonych w złącze Apple Lightning
  • Wejście AUX umożliwia korzystanie z innych urządzeń audio
  • Zastrzeżona konstrukcja akustyczna pozwala uzyskać pełnozakresowy dźwięk z kompaktowego systemu
  • Praktyczny regulator głośności umieszczony na głośniku

Kompaktowość i dźwięk wysokiej jakości

Na zewnątrz głośnik SoundDock® XT charakteryzuje się unikalnym wyglądem. Znajdujący się wewnątrz układ Bose® cyfrowego przetwarzania sygnału i konstrukcja akustyczna pozwalają uzyskać pełny dźwięk, jakiego można by oczekiwać od większych i wiele droższych systemów.

Zintegrowana stacja dokująca sprawia, że głośnik zajmuje niewiele miejsca. Ponadto jest lekki i możesz go swobodnie przenosić z miejsca na miejsce. Głośnik jest dostępny w wersji biało-ciemnoszarej lub biało-żółtej, co pozwala dopasować go do własnego stylu.

Muzyka warta każdej chwili

Ciesz się godzinami nieprzerwanej muzyki ze swojego urządzenia iPhone lub iPod. Głośnik SoundDock® XT ładuje zadokowane urządzenie, jeśli jest podłączony do gniazdka ściennego, nawet podczas odtwarzania muzyki.

System posiada przyciski regulacji głośności, natomiast sterowanie pozostałymi funkcjami odbywa się z poziomu Twojego urządzenia.

Wzbogać swoją rozrywkę

Dodatkowe wejście 3,5 mm pozwala podłączyć inne urządzenie, np. laptop, odtwarzacz CD czy urządzenie mobilne, dzięki czemu można jak najwięcej czerpać ze swojej muzyki.

Obsługa najnowszych modeli iPhone oraz iPod.

System jest kompatybilny z modelami iPhone oraz iPod wyposażonymi w złącze Apple Lightning (8-pinowe), wprowadzone w 2012 r.

Kompatybilne modele iPhone/iPod

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: