Notice: Undefined index: sid in /inc/session.php on line 31
Bose QuietComfort 20
MENU
Bose Infolinia (32) 256-03-40
Interesuje Cię tematyka audio-video? Chcesz realizować swoją pasję? Studio Hi-Fi poszukuje pracownika ! Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej. 32 256 03 40 lub 533 257 199
raty
przelewy24
Bose QuietComfort 20

Bose QuietComfort 20

ID produktu 2733
Producent Bose
Kategoria BOSE® Sklep » BOSE® - słuchawki
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 1199 zł
oblicz rate

Zadzwoń po lepszą cenę! Wysyłka gratis!

 

Słuchawki douszne. Redukcja hałasu. Lepszy dźwięk.

Te słuchawki możesz zawsze wziąć ze sobą, dokądkolwiek się udasz. Pierwsze douszne słuchawki z redukcją hałasu firmy Bose dają większą kontrolę nad sposobem słuchania we wszystkich warunkach. Powstrzymaj niepożądane dźwięki z zewnątrz dzięki pełnej redukcji hałasu. Albo wybierz tryb Aware i pozwól docierać niektórym dźwiękom z otoczenia — bez zdejmowania słuchawek ani przerywania słuchania muzyki z relistycznym dźwiękiem Bose®. Gdziekolwiek będziesz w ciągu dnia, dzięki słuchawkom QC®20 pozostaniesz w kontakcie, wsłuchując się w rytm muzyki i otoczenia.

  • Imponująca jakość dźwięku dzięki wyjątkowym technologiom Bose®
  • Zaawansowana redukcja hałasu, która może rywalizować z dowolnymi, pełnowymiarowymi słuchawkami
  • Tryb Aware pozwala Ci słyszeć, co dzieje się wokół podczas słuchania muzyki
  • Długotrwała wygoda i stabilność dzięki zastrzeżonym końcówkom StayHear®+

Zatrać się w muzyce

Słuchawki QC®20 pozwalają słuchać muzyki w zupełnie nowy sposób. Będziesz cieszyć się realistycznym, cyfrowej jakości dźwiękiem, niezagłuszanym przez zewnętrzny hałas, a także swobodą, jaką zapewnia douszna konstrukcja słuchawek. Końcówki StayHear+ fizycznie blokują część hałasu, podczas gdy technologia Acoustic Noise Cancelling® elektronicznie redukuje większość pozostałego hałasu. Tylko Ty i Twoja muzyka, nawet w głośnych miejscach.

Dźwięk dostosowany do Twojego otoczenia

Są chwile, kiedy nie chcesz całkowicie odcinać się od otaczającego Cię świata. Kiedy przechodzisz przez ulicę lub czekasz na komunikaty na lotnisku, wtedy przydatny jest tryb Aware. Zamiast zdejmować słuchawki, po prostu naciśnij przycisk, aby słyszeć dźwięki z otoczenia bez przerywania odtwarzania muzyki. Część hałasu nadal będzie redukowana.

Dźwięk, któremu nie można się oprzeć

Wszystko to, a dodatkowo realistyczny dźwięk Bose®. Dźwięk, którego nie spodziewasz się po słuchawkach dousznych. Nasza technologia TriPort® i aktywny korektor nadają muzyce głębię i balans, dzięki którym ścieżka dźwiękowa codziennie brzmi energicznie i świeżo. Do tego słychać wszystkie subtelne detale. Gdziekolwiek jesteś, Twoja muzyka jest w centrum uwagi.

Zaawansowana technologia końcówek słuchawek

Muzyki słucha się przyjemniej, kiedy nie musisz przejmować się słuchawkami. Zastrzeżone końcówki StayHear®+ są miękkie i pewnie dopasowane, więc nie trzeba ich wciskać do uszu. Kształt grzybka równomiernie rozkłada nacisk w uchu, zapewniając maksymalną wygodę, i stanowi delikatną blokadę, zwiększającą redukcję hałasu w pełnym spektrum dźwięków.

Ty decydujesz

Wszystkie elementy sterujące masz w zasięgu ręki. Użyj przesuwanego przełącznika na module sterowania, aby włączyć lub wyłączyć redukcję hałasu. Wbudowany mikrofon/pilot obsługuje tryb Aware i odbieranie/kończenie połączeń. 2-przyciskowy pilot (model QC®20) został zaprojektowany do użytku z telefonami z systemami Android i Windows oraz BlackBerry. 4-przyciskowy pilot (model QC®20i) został dostosowany do iPhone′a lub iPoda, zapewnia możliwość sterowania muzyką i obsługuje polecenia głosowe.

Czy można używać słuchawek, nawet jeśli funkcja redukcji hałasu jest wyłączona lub akumulator jest wyczerpany?

Tak, słuchawki QC®20 nadal odtwarzają dźwięk, nawet jeśli akumulator jest wyczerpany, a jednostka jest wyłączona. Nie będzie można jednak korzystać z funkcji redukcji hałasu ani trybu Aware, a aktywny korektor, który zapewnia bardziej realistyczny dźwięk, będzie wyłączony. Aby działać, te technologie wymagają zasilania.

Jakich urządzeń można używać ze słuchawkami QC20

Słuchawki QC20 zostały zaprojektowane do użytku z wybranymi urządzeniami firmy Apple lub Samsung oraz urządzeniami z systemem Android™. Mikrofon wewnętrzny i przycisk odbierania/kończenia połączeń pozwalają – za jednym dotknięciem – na łatwe przełączanie między rozmowami a muzyką. W przypadku niektórych telefonów użycie funkcji może wymagać przytrzymania przycisku odbierania/kończenia połączeń przez kilka sekund.

Czy można używać słuchawek QC20 podczas opadów deszczu lub śniegu?

Nie. Słuchawki QuietComfort 20 nie są przeznaczone do stosowania w mokrym środowisku.

 

 

 

 

Po zamówieniu prosimy o informację o wybranym kolorze (czarny/biały) oraz wersji (apple/android).

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: