MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Bose Lifestyle 600 In Wall system kina. Czarny

Bose Lifestyle 600 In Wall system kina. Czarny

ID produktu 5596
Producent Bose
Kategoria BOSE® Sklep » BOSE® - kino domowe
Cena za kpl.
Dostępność 2 kpl.
Cena: 19999 zł
oblicz rate

Bose Lifestyle 600 InWall

 

Zestaw kina domowego  głosnikami instalacyjnymi scienno-sufitowymi.

 

Zestaw czarny.
Czarna jednostka, czarny woofer. Białe głośniki instalacyjne.
Piękno jest rzeczą względną. Dlatego postanowiliśmy zaprojektować nasz najlepszy system domowej rozrywki Lifestyle tak, aby był piękny w każdym aspekcie. Akustyka. Estetyka. Wykonanie. Prostota. Korzystaj z pełni multimedialnych możliwości dzięki mocnemu bezprzewodowemu modułowi basowemu, czterem kompaktowym głośnikom satelitarnym — w tym tylnym bezprzewodowym głośnikom dźwięku przestrzennego — szerszemu głośnikowi kanału centralnego i najlepszej jakości jednostce sterującej ze szklaną powierzchnią. Uwielbiasz muzykę? To pokochasz wbudowane rozwiązanie SoundTouch, umożliwiające korzystanie z radia internetowego, usług muzycznych, takich jak Spotify® i Amazon Music, oraz własnej kolekcji muzyki. Przekonaj się na własne oczy — i uszy — dlaczego jest to najbardziej bezkompromisowy 5-głośnikowy system kina domowego, jaki kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.
Od dawna słyniemy z niewielkich rozmiarów urządzeń zapewniających mocny dźwięk. Eleganckie głośniki satelitarne Jewel Cube® In Wall to nasz nowy instalacyjny produkt. Każdy z tych głośników został umieszczony w starannie wykonanej obudowie przeznaczonej do wbudowania w ścianę lub w sufit.
Potężne basy. Łączność bezprzewodowa.
To oczywiste, że zależy ci na uzyskaniu donośnego brzmienia basów podczas oglądania filmów i słuchania muzyki. Jednak nie za cenę konieczności korzystania z olbrzymiego urządzenia. Dzięki najwyższej jakości szklanemu wykończeniu powierzchni nasz moduł bezprzewodowy Acoustimass nie tylko zapewnia wysoką jakość dźwięku, ale też prezentuje się stylowo. Najlepszą w tej klasie jakość dźwięku dla głośników tego rozmiaru zapewniają mocny przetwornik i technologia QuietPort.
Krzywizna jednostki z polerowanego szkła wyróżnia się niepowtarzalnym stylem. Jednak szykowny wygląd to nie wszystko. Jednostka centralna zaspokoi wszystkie twoje potrzeby technologiczne: łączność Bluetooth® i Wi-Fi®, by bezprzewodowo przesyłać muzykę, zgodność z sygnałem wideo w rozdzielczości 4K, sześć wejść HDMI™ i wiele innych. Steruje się nią przy użyciu pilota uniwersalnego.
Opracowując system rozrywki domowej Lifestyle, dużo uwagi poświęciliśmy prostocie jego obsługi. Oczywiście zapewnia on doskonałą jakość dźwięku kina domowego, tak pożądaną podczas oglądania filmów, telewizji i wydarzeń sportowych. Jednak jeśli chodzi o muzykę, nie musisz martwić się wyborem najlepszej technologii — możesz słuchać wszystkiego, o czym tylko marzysz. System umożliwia odtwarzanie muzyki bezpośrednio z telefonu lub tabletu z wykorzystaniem technologii Bluetooth. Możesz też podłączyć system do sieci Wi-Fi, aby odtwarzać muzykę w domu bez konieczności korzystania z telefonu.
SoundTouch, największa zaleta systemu Lifestyle, rozwija się razem z tobą. Gdy masz już jeden system SoundTouch, możesz zawsze dodać kolejne. Wszystkie ze sobą współpracują. Przechodząc z pomieszczenia do pomieszczenia nie musisz rezygnować z ulubionej muzyki. Bezpłatna aplikacja SoundTouch zapewnia większą kontrolę nad systemem Lifestyle — i każdym innym produktem SoundTouch — z poziomu smartfonu lub tabletu. Za jej pośrednictwem możesz wyszukiwać utwory i kontrolować muzykę w całym domu. Rozpocznij natychmiast strumieniowe przesyłanie lub użyj aplikacji do personalizacji zaprogramowanych ustawień przy użyciu ulubionej muzyki i stacji. Możesz też skorzystać z diody SoundTouch LED pilota uniwersalnego, aby sprawdzić, jakie piosenki są właśnie odtwarzane. Funkcja ta przydaje się zwłaszcza, gdy przełączasz się bezpośrednio z filmu na muzykę.
Technologia Unify pozwala na przeprowadzenie konfiguracji systemu i podłączenie urządzenia do źródeł dźwięku bez problemów dzięki wyświetlanym na ekranie komunikatom. Martwisz się uzyskaniem odpowiedniej jakości dźwięku w swoim pokoju? Niepotrzebnie. System kalibracji dźwięku ADAPTiQ pozwala dostosować głośniki do charakterystyki pomieszczenia i przedmiotów, które się w nim znajdują. Podczas odtwarzania uzyskujesz więc najlepszą możliwą jakość dźwięku. Tylne głośniki i moduł basowy łączą się z systemem bezprzewodowo, co ułatwia ich rozmieszczenie.
SPECYFIKACJA
wyjścia: 1 HDMI ARC 1 Port IR
przód jednostki: 1 HDMI,1 3,5mm Jack
maskownica Jewel Cube® In Wall: 19.4 x 10.1 cm
wejścia: 5 HDMI, 2 OPT, 2 COAX, 2 RCA, 1 3,5 mm Jack
kolor: czarny
głośnik centalny Jewel Cube® IW: Szer.18.5 x Wys.9.3 x Gł.7.2 cm
moduł Acoustimass®: Szer.30.5 x Wys.38.1 x Gł.30.5 cm (13.6 kg)
jednostka główna: Szer.40.59 x Wys.6.5 x Gł.25.8 cm
głośniki Jewel Cube® In Wall: Szer.9.3 x Wys.18.5 x Gł.7.2 cm
Zgodność ze źródłem sygnału wideo: Obsługa sześciu źródeł sygnału wideo 4K/60 (HDMI 2.0/HDCP 2.2)
Wejścia i wyjścia
Tylny panel jednostki
    1 wyjście HDMI™ z kanałem zwrotnym dźwięku (ARC)
    5 wejścia HDMI
    2 optyczne cyfrowe gniazda audio
    2 koncentryczne cyfrowe gniazda audio
    2 analogowe wejścia audio L/R
    1 gniazdo 3,5 mm do modułu Acoustimass
    1 port danych
    1 port wzmacniaka podczerwieni
    1 port ethernetowy do aktualizacji oprogramowania i systemu SoundTouch przez internet
    1 gniazdo USB wyłącznie do aktualizacji oprogramowania
Przód jednostki
    1 wejście HDMI
    1 gniazdo 3,5 mm do systemu ADAPTiQ i słuchawek
    1 przycisk zasilania
    1 przycisk źródła
    1 przycisk konfiguracji systemu
Zawartość opakowania
    Jednostka centralna:
    4 głośniki Jewel Cube in wall
    Głośnik centralny Jewel Cube in wall
    Bezprzewodowy moduł basowy Acoustimass
    Uniwersalny pilot zdalnego sterowania
    Kabel głośników przednich
    2 kable głośników tylnych
    5 adapterów AC-2
    2 odbiorniki bezprzewodowe
    Zestaw słuchawkowy ADAPTiQ
    Emiter podczerwieni
    Kabel HDMI
    4 baterie AA
    Zasilacz jednostki sterującej
    4 przewody zasilające
    Śrubokręt
    Instrukcja obsługi
Często zadawane pytania:
Czym jest system kalibracji dźwięku ADAPTiQ?
System kalibracji dźwięku ADAPTiQ to opatentowana technologia firmy Bose, która dostosowuje parametry dźwięku systemu Lifestyle do rozmiaru, kształtu i umeblowania pomieszczenia. W ten sposób zapewnia najwyższą jakość sygnału audio.
W jaki sposób działa system inteligentnej integracji Unify?
Po nawiązaniu połączenia wideo między jednostką sterującą Lifestyle a telewizorem, system Unify przeprowadzi Cię krok po kroku przez podstawową konfigurację systemu. Podczas podłączania komponentów do jednostki sterującej system wyświetla na ekranie komunikaty wskazujące najlepsze opcje połączeń. Ponadto system potwierdza prawidłowe podłączenie. Za pomocą systemu Unify można w dowolnym momencie połączyć i/lub odłączyć źródła rozrywki oraz zaprogramować pilota.
Czy za pomocą systemów Lifestyle można podnieść rozdzielczość odtwarzanych filmów?
Nie, za pomocą systemów Lifestyle nie można podnieść rozdzielczości odtwarzanych filmów.
Czy systemy Lifestyle są zgodne z obrazem w rozdzielczości 4K?
Tak, system Lifestyle obsługuje rozdzielczość 4K.
Jakie formaty dźwięku obsługują systemy Lifestyle?
Systemy Lifestyle obsługują formaty Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS i Multichannel PCM.
Czy mogę dostosowywać tony niskie i wysokie?
Tak. Niskie tony można kontrolować za pomocą przycisku basów na uniwersalnym pilocie zdalnego sterowania lub poprzez menu ustawień w aplikacji SoundTouch™. Poziom tonów niskich i wysokich, dźwięków centralnych i przestrzennych można dostosować za pomocą uniwersalnego pilota zdalnego sterowania.
Jaki jest zasięg łącza bezprzewodowego między konsolą a modułem Acoustimass?
Zasięg bezprzewodowy między konsolą a modułem Acoustimass wynosi około 3 metry.
Czy moduł Acoustimass można podłączyć przewodowo?
Tak. Moduł Acoustimass można podłączyć do konsoli przewodowo 3,5-mm ekranowanym kablem audio.
Co należy uwzględnić podczas wyboru miejsca dla modułu Acoustimass, aby zapewnić optymalną jakość dźwięku?
Aby zagwarantować najlepszą jakość dźwięku, moduł Acoustimass należy umieścić na podłodze, przy tej samej ścianie co telewizor i głośnik centralny, w pobliżu gniazdka ściennego umożliwiającego podłączenie kabla zasilania. Modułu nie należy stawiać na półce ani na stole.
Czy systemy Lifestyle posiadają wbudowane technologie Bluetooth® i NFC?
Tak. Chip NFC jest wbudowany w jednostkę sterującą przy logo firmy Bose w górnej części konsoli.
W jaki sposób mogę sparować urządzenie Bluetooth z systemem Lifestyle przy użyciu NFC?
Za pomocą pilota (lub aplikacji SoundTouch) ustaw połączenie Bluetooth jako źródło. Upewnij się, że funkcja NFC na urządzeniu mobilnym jest włączona. Lekko dotknij urządzenia przy logo firmy Bose w górnej części jednostki sterującej, a Twoje urządzenie zostanie automatycznie sparowane.
W jaki sposób mogę sparować urządzenie Bluetooth z systemem Lifestyle bez używania NFC?
Naciśnij i przytrzymaj przez kilka sekund przycisk źródła Bluetooth na pilocie do momentu aż lampka zacznie migać. Upewnij się, że Twoje urządzenie mobilne znajduje się w trybie parowania i wybierz system Lifestyle. Możesz również sparować urządzenie mobilne z systemem za pomocą aplikacji SoundTouch. W aplikacji odszukaj swój system Lifestyle w zasobniku urządzeń, wybierz opcję „Eksploruj”, a następnie wybierz Bluetooth. Na urządzeniu przenośnym wybierz system Lifestyle.
Czy głośniki muszą być podłączone przewodowo do konsoli?
Przedni lewe i prawe głośniki satelitarne oraz głośnik centralny muszą być przewodowe podłączone do konsoli. Tylne głośniki łączą się bezprzewodowo za pomocą łączy bezprzewodowych. Łącza mają zasięg ok. 10 metrów (32 stóp) i łączą się za pomocą opatentowanego odbiornika radiowego pracującego z częstotliwością 2,4 GHZ.
Z jakich baterii korzysta pilot zdalnego sterowania?
Pilot jest zasilany 4 bateriami alkalicznymi AAA.
Czy systemy Lifestyle 650 i 600 zawierają kable i złącza?
Tak. Podłączanie i konfiguracja są proste i intuicyjne. Każdy kabel głośnika ma wyraźnie zaznaczone kolorowe złącze, ułatwiające szybkie podłączenie. Co więcej, dostępne są różne rodzaje adapterów i kabli, ułatwiających spełnienie konkretnych wymogów instalacyjnych.
Jak mogę uzyskać dostęp do muzyki w technologii SoundTouch za pomocą pilota uniwersalnego?
Dostęp do muzyki w technologii SoundTouch możesz uzyskać, wybierając przycisk „SoundTouch” lub wybierając tę opcję z menu źródłowego – w podobny sposób, w jaki uzyskujesz dostęp do innych źródeł rozrywki. Z tego poziomu można wybrać jedno z zaprogramowanych ustawień lub przejrzeć listę ostatnio odtwarzanych. Po włączeniu systemu i wybraniu SoundTouch jako źródła przyciski od 1 do 6 na pilocie służą również do odtwarzania zaprogramowanych list odtwarzania.
Czy za pomocą systemu SoundTouch mogę przesyłać do systemu Lifestyle filmy z Internetu, np. z serwisu Netflix?
Nie, technologia SoundTouch została zaprojektowana wyłącznie do obsługiwania formatów audio/muzyki. Nie odtwarza filmów z Internetu, ani tych przechowywanych na komputerze. Do tego celu należy skorzystać z urządzeń przesyłających filmy strumieniowo, takiego jak Apple TV lub Roku.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: