MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
Interesuje Cię tematyka audio-video? Chcesz realizować swoją pasję? Studio Hi-Fi poszukuje pracownika ! Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej. 32 256 03 40 lub 533 257 199
raty
przelewy24
Promocja
Bose CineMate 15 Promocja!!

Bose CineMate 15 Promocja!!

ID produktu 3590
Producent Bose
Kategoria BOSE® Sklep » BOSE® - kino domowe
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 2499 zł
2899 zł
oblicz rate

Najprostszy system soundbar firmy Bose.

 

Zadzwoń po lepszą cenę! Wysyłka gratis!


Radykalna poprawa jakości dźwięku płynącego z telewizora nie musi być trudnym zadaniem. System CineMate® 15 zapewnia wyraźny, pełny dźwięk, jakiego zawsze Ci brakowało, w tym głębokie basy, jakich nie potrafi zapewnić telewizor. Wszystko to z kompaktowego głośnika soundbar oraz chowanego modułu Acoustimass®. Głośnik soundbar wymaga tylko jednego podłączenia do telewizora, umieszczony przed nim doskonale się prezentuje. Uniwersalny pilot zapewnia łatwe sterowanie telewizorem, dekoderem telewizji kablowej oraz innymi urządzeniami. Ten kompletny i przystępny cenowo system kina domowego firmy Bose® zapewnia radykalną poprawę jakości dźwięku oglądanych programów telewizyjnych.

  • Pełny, imponujący dźwięk TV rozprzestrzenia się daleko poza rozmiary głośnika
  • Głębokie tony niskie z modułu Acoustimass® ożywiają filmy, programy sportowe i gry wideo
  • Soundbar doskonale się prezentuje umieszczony przed telewizorem i wymaga podłączenia tylko jednego kabla
  • Łatwy w obsłudze uniwersalny pilot do sterowania telewizorem, dekoderem oraz innymi urządzeniami
  • Wiele wejść audio: cyfrowe optyczne, koncentryczne i analogowe

Mały głośnik soundbar. Przestrzenny dźwięk.

Jak to możliwe, że głośnik soundbar o długości linijki może stworzyć tak szeroką scenę dźwiękową? Cztery głośniki w systemie array współpracują z technologią Bose® przetwarzania sygnału TrueSpace®, dzięki czemu dźwięk rozchodzi się daleko poza głośnik. W efekcie pokój wypełnia iście kinowy dźwięk, a akcja na ekranie pochłania słuchającego. Natomiast jeśli lubisz gry wideo, odkryjesz, że wirtualny świat staje się bardziej rzeczywisty. Wśród innych głośników soundbar, ten maluch sprawia się znacznie lepiej, niż sugerowałyby to jego rozmiary.

System, który pasuje do wnętrza

System wypełnia pomieszczenie dźwiękiem, sam jednak zajmuje wyjątkowo niewiele miejsca. Głośnik soundbar z łatwością mieści się przed telewizorem i wymaga podłączenia tylko jednego kabla. Nie ma potrzeby zmiany podłączenia pozostałych komponentów. Moduł Acoustimass® można umieścić poza zasięgiem wzroku. Nawet nie zauważysz, że znajduje się w pomieszczeniu. Jednak jakość dźwięku oglądanych programów telewizyjnych już nigdy nie będzie taka sama.

Teraz możesz poczuć akcję

Odkrywając na nowo klarowny i przestrzenny dźwięk, oferowany przez system CineMate® 15, zauważysz też coś całkowicie nowego – dźwięki, które można poczuć. Wreszcie odkryjesz niskie tony, których telewizor HD nie był w stanie odtworzyć, od pulsującego rytmu gitary basowej, po dramatyczne efekty filmu akcji. Wszystko to zapewnia chowany moduł Acoustimass®, który można umieścić w dowolnym miejscu pomieszczenia, nawet za meblami.

Pilot do obsługi wszystkich Twoich komponentów

Uniwersalny pilot, jako jedyny wystarczy do obsługi wszystkich źródeł, takich jak odtwarzacz płyt Blu-ray™, dekoder telewizji kablowej i innych urządzeń. Jest łatwy w programowaniu i obsłudze, dodatkowo zmniejsza bałagan spowodowany nadmierną ilością pilotów.

Jak to możliwe, że tak mały system głośnikowy soundbar zapewnia taki imponujący dźwięk?

W systemie CineMate 15 zastosowano nową zastrzeżoną przez Bose® technologię przetwarzania sygnału TrueSpace®, umożliwiającą uzyskanie szerokiego, przestrzennego dźwięku z zaskakująco małego głośnika, którego dopełnieniem są głębokie basy oferowane przez moduł Acoustimass®. Konfiguracja systemu jest szybka i prosta — wystarczy tylko połączyć urządzenie z telewizorem.

Jak można podłączyć system CineMate 15 do telewizora?

Głośnik soundbar podłącza się do źródła dźwięku za pomocą złącza analogowego, optycznego cyfrowego lub koncentrycznego cyfrowego w zależności od typu wyjścia w telewizorze. Trwale podłączony kabel audio łączy głośnik soundbar z modułem Acoustimass, który można umieścić poza zasięgiem wzroku.

Co należy uwzględnić podczas wyboru miejsca dla głośnika CineMate 15 typu soundbar, aby zapewnić optymalną jakość dźwięku?

System CineMate15 zapewnia wrażenia przestrzennego dźwięku kina domowego dzięki wykorzystaniu powierzchni pokoju odbijających dźwięk. Aby zagwarantować optymalną jakość dźwięku, głośnik soundbar należy umieścić w jednakowej odległości od każdej ściany. Z boków głośnika nie należy stawiać żadnych przedmiotów a głośnika nie należy umieszczać w szafce, ponieważ wówczas scena dźwiękowa zostałaby ograniczona.

Co należy uwzględnić podczas wyboru miejsca dla modułu Acoustimass, aby zapewnić optymalną jakość dźwięku?

Aby zagwarantować najlepszą jakość dźwięku, moduł Acoustimass należy umieścić na podłodze, przy tej samej ścianie co telewizor i soundbar, w pobliżu gniazdka ściennego umożliwiającego podłączenie kabla zasilania. Modułu nie należy stawiać na półce ani na stole. Jeśli 3-metrowy kabel audio okaże się za krótki do podłączenia modułu z głośnikiem soundbar, można skorzystać z przedłużacza (sprzedawanego oddzielnie).

Czy system CineMate 15 wymaga użycia osobnego odbiornika?

Nie, system jest podłączany bezpośrednio do telewizora HD.

Czy głośnik soundbar CineMate 15 można zamontować na ścianie?

Nie. Głośnik soundbar można tylko postawić na płaskiej powierzchni. Nie ma możliwości montażu głośnika na ścianie. Nie udostępniono także uchwytów ściennych. Jeśli chcesz mieć głośnik soundbar, który można zawiesić na ścianie, zapoznaj się z systemem Lifestyle® 135.
Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: