MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Promocja
Bose Acoustimass 300 moduł basowy

Bose Acoustimass 300 moduł basowy

ID produktu 5308
Producent Bose
Kategoria BOSE® Sklep » BOSE® - kino domowe
Cena za szt.
Dostępność 3 szt.
Cena: 2999 zł
3699 zł
oblicz rate

BOSE Acoustimass 300

Dostępne tylko w kolorze białym!Potężne basy. Łączność bezprzewodowa.

Uwielbiasz swój nowy głośnik soundbar SoundTouch, ale chcesz uzyskać jeszcze lepszą jakość dźwięku? Dodasz do niego bezprzewodowy moduł basowy Acoustimass 300, a poczujesz różnicę pomiędzy zwykłym basem i grzmotem błyskawic. Zaprojektowany specjalnie dla głośnika soundbar SoundTouch 300 to najlepszy moduł Acoustimass, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy dla jakiegokolwiek z naszych systemów kina domowego. Pozwala na uzyskanie najlepszej jakości dźwięku pośród głośników niskotonowych tego rozmiaru. Łączy się bezprzewodowo z głośnikiem soundbar i zapewnia doskonałe wrażenia podczas słuchania i oglądania.WYZNACZNIK JAKOŚCI DŹWIĘKU I STYLU

Dzięki najwyższej jakości szklanemu wykończeniu bezprzewodowy moduł Acoustimass 300 wyróżnia się spośród typowych głośników niskotonowych i sprzętu kina domowego szykownym wyglądem. Oczywiście nie należy on do typowego wyposażenia. Ten nowo zaprojektowany głośnik niskotonowy zapewnia dynamiczny zakres basów dzięki mocnemu przetwornikowi i imponujących rozmiarów portowi wykorzystującemu technologię QuietPort, która niemal całkowicie eliminuje zniekształcenia.

Uzupełnij pakiet

Dodając moduł Acoustimass 300 do głośnika soundbar SoundTouch 300 wyraźnie zyskasz na jakości dźwięku płynącego z systemu kina domowego. Wszystko to przy kompaktowym rozmiarze. Ale to nie jedyny dostępny kompaktowy dodatek. Bezprzewodowe głośniki dźwięku przestrzennego Virtually Invisible 300 uzupełnią pakiet, zapewniając w pełni przestrzenny dźwięk. Podobnie jak moduł Acoustimass mają zasięg bezprzewodowy równy 9 m. "Wysokie na zaledwie 10 cm  idealnie wpasują się w wystrój każdego pokoju.Specyfikacja:

Wymiary/waga

  • Acoustimass wireless bass module:30.5 cm W x 38.1 cm H x 30.5 cm D (13.6 kg)

Zawartość opakowania 

  • Bezprzewodowy moduł basowy Acoustimass 300

  • Przewód zasilaniaFAQ:

Czy muszę ponownie uruchomić system kalibracji dźwięku ADAPTiQ po dodaniu bezprzewodowego moduł basowego Acoustimass 300 do systemu SoundTouch 300 soundbar?

Tak, zdecydowanie zalecamy ponowne uruchomienie systemu ADAPTiQ po dodaniu modułu Acoustimass 300 do swojego systemu.Jaki jest zasięg bezprzewodowej łączności między głośnikiem soundbar SoundTouch 300 a bezprzewodowym modułem basowym Acoustimass 300?

Moduł Acoustimass 300 jest przeznaczony do użytku w tym samym pomieszczeniu co system SoundTouch 300 i ma zasięg ok. 9 m. Zaleca się umieszczenie modułu Acoustimass 300 w przedniej części pomieszczenia dla uzyskania optymalnej jakości dźwięku.

Czy bezprzewodowy moduł basowy Acoustimass 300 można podłączyć przewodowo?

Tak. Jeśli z jakiegoś powodu użytkownik preferuje połączenia przewodowe, moduł basowy Acoustimass 300 i głośnik soundbar SoundTouch 300 można połączyć przewodowo za pomocą standardowego kabla audio 3,5 mm. Skontaktuj się z lokalnym Działem obsługi klienta firmy Bose lub kup ten standardowy kabel w dowolnym sklepie z elektroniką.Co należy uwzględnić podczas wyboru miejsca dla bezprzewodowego modułu basowego Acoustimass 300, aby zapewnić optymalną jakość dźwięku?

Aby zagwarantować najlepszą jakość dźwięku, moduł Acoustimass 300 należy umieścić na podłodze, przy tej samej ścianie co telewizor i soundbar, w pobliżu gniazdka ściennego umożliwiającego podłączenie kabla zasilania. Modułu nie należy stawiać na półce ani na stole.

Czy mogę dodać bezprzewodowy moduł basowy Acoustimass 300 do innych jednoczęściowych głośników SoundTouch, takich jak bezprzewodowy system muzyczny SoundTouch 10?

Nie. Moduł Acoustimass 300 można dodać tylko do głośnika soundbar SoundTouch 300.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne:
Promocja
Bose Lifestyle 650 czarny
19999 zł 19999 zł
Promocja
Bose  Lifestyle  600 czarny
15999 zł 15999 zł
Promocja
Bose Soundbar 700 czarny
3689 zł 3449 zł