MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
Interesuje Cię tematyka audio-video? Chcesz realizować swoją pasję? Studio Hi-Fi poszukuje pracownika ! Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej. 32 256 03 40 lub 533 257 199
raty
przelewy24
Bose 161 System głośnikowy Zadzwoń po lepszą cenę! Wysyłka gratis!

Bose 161 System głośnikowy Zadzwoń po lepszą cenę! Wysyłka gratis!

ID produktu 2739
Producent Bose
Kategoria BOSE® Sklep » BOSE® - głośniki
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 999 zł
oblicz rate
  • Zadzwoń po lepszą cenę! Wysyłka gratis!

 

 

 

  • Dźwięk Bose z Twojego systemu stereofonicznego lub kina domowego
  • Jakość dźwięku rywalizująca z o wiele większymi domowymi głośnikami stereo
  • Uniwersalne wzornictwo głośnika półkowego
  • Uchwyty do niestandardowego montażu są dostępne w zestawie i umożliwiają umieszczenie głośników w wybranym miejscu

Głośniki Bose® 161 to uniwersalne rozwiązanie do słuchania muzyki i filmów. Te małe głośniki stereofoniczne do umieszczenia na półce na książki zapewniają zrównoważony dźwięk i prostej obudowie, który działa z elementami stereofonicznymi i kina domowego.

Te małe głośniki do ustawienia na półce mogą konkurować ze znacznie większymi głośnikami domowego systemu stereo. Technologie Articulated Array® i Stereo Everywhere® zapewniają wysokiej jakości dźwięk w niemal każdym punkcie pokoju.

 

Jakość i uniwersalność

Głośniki stereo Bose® 161 zapewnią jakość dźwięku Bose w każdym pokoju, biurze lub salonie. Można je umieścić na półce albo zamontować w innym miejscu przy użyciu dołączonych uchwytów montażowych.

Głośniki te doskonale sprawdzą się również w kinie domowym, gdzie wzbogacą ulubione filmy dźwiękiem o jakości typowej dla Bose.

Posiadacze systemu Bose® Lifestyle® mogą użyć głośników Bose® 161 ze wzmacniaczem SA-3 do odtwarzania muzyki w kolejnych pomieszczeniach. Ponadto jednocześnie i w ramach tego samego systemu w jednym pokoju można słuchać muzyki, a w drugim — oglądać filmy.

Czy głośników tych można używać z innymi głośnikami do rozbudowy?

Tak. Można je połączyć z głośnikiem centralnym i dowolnymi głośnikami Direct/Reflecting®. Uzyska się wówczas dźwięk o jakości kinowej.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: