MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Bose 151 SE Głośnik zewnętrzny Zadzwoń po lepszą cenę! Wysyłka gratis!

Bose 151 SE Głośnik zewnętrzny Zadzwoń po lepszą cenę! Wysyłka gratis!

ID produktu 3302
Producent Bose
Kategoria BOSE® Sklep » BOSE® - głośniki
Cena za szt.
Dostępność 5 szt.
Cena: 1299 zł
oblicz rate

Zadzwoń po lepszą cenę! Wysyłka gratis!

 

Głośniki zewnętrzne 151

  • Dźwięku Bose® poza domem
  • Pełny dźwięk stereo w szerokim obszarze odsłuchu
  • Głośniki do użytku na łodziach
  • Przetestowane pod kątem odporności na śnieg, deszcz, sól i skrajne temperatury
  • Pięcioletnia ograniczona gwarancja

Wytrzymałe głośniki zewnętrzne Bose® 151 gwarantują doskonałą jakość dźwięku i zapewniają pełne brzmienie stereo na szerokim obszarze odsłuchu. Elegancki wygląd i wzmocniona konstrukcja sprawiają, że te nasze najpopularniejsze zewnętrzne głośniki stereo spełnią wszelkie oczekiwania osób znajdujących się przy basenie, na werandzie, a nawet na pokładzie łodzi. Regulowane uchwyty umożliwiają podwieszenie głośników w pozycji pionowej i poziomej, dzięki czemu będą mogły wtopić się w otoczenie.

Te zewnętrzne głośniki Bose® są wyposażone w technologię Articulated Array®. Dwa pełnozakresowe przetworniki (6,35 cm) umieszczone w każdym z głośników Articulated Array zapewniają spójny, naturalnie brzmiący dźwięk stereo na znacznie większym obszarze niż ma to miejsce w przypadku konwencjonalnych głośników zewnętrznych.

Articulated Array® »

Wynikiem jest Stereo Everywhere® — spójna jakość dźwięku na tarasie, nad basenem, na podwórku lub na całej łodzi. Dzięki tym zewnętrznym głośnikom można cieszyć się jednolitą jakością dźwięku Bose® w szerszym obszarze, a nie tylko w jednym miejscu.

Stereo Everywhere® »

Pogoda nie pogorszy jakości dźwięku

Nasze odporne na pogodę głośniki wytrzymały najgorsze warunki naturalne. Przez ponad dziesięć lat sprawdzaliśmy, jak głośniki zewnętrzne Bose® radzą sobie ze śniegiem, deszczem, solą i skrajnymi temperaturami sięgającymi od 70 do -40ºC. Przeprowadziliśmy 1200 godzin testów w mgle solnej, czyli dwa razy więcej, niż wymaga norma branży morskiej. Na głośniki udzielamy pięcioletniej gwarancji.

najgorszym warunkom pogodowym »

Zestaw zawiera regulowane, odporne na pogodę wsporniki do zamontowania zewnętrznych głośników stereo Bose® 151 w poziomie lub w pionie.

Warto rozbudować zewnętrzny system Bose® Lifestyle®

Posiadacze systemu Lifestyle® mogą z łatwością skorzystać z głośników zewnętrznych Bose® 151 wraz ze wzmacniaczem SA-3 w celu odtwarzania muzyki przy basenie, na werandzie i w patio. Muzykę można odtwarzać poza domem nawet wtedy, gdy w domu w tym samym czasie inne utwory lub ścieżki filmowe są odtwarzane przy użyciu tego samego systemu Lifestyle®.

Więcej funkcji


W testach przeprowadzanych przez firmę Bose symuluje się wystawienie na działanie słońca, deszczu, wysokich i niskich temperatur, soli i wody. Testy te dowodzą, że głośniki do zastosowań zewnętrznych działają nawet w ekstremalnych warunkach, są trwałe i zapewniają wysoką jakość dźwięku.


Konstrukcja głośnika Articulated Array® obejmuje precyzyjnie rozmieszczone przetworniki zapewniające obszerne i spójne pole dźwiękowe w zastosowaniach na zewnątrz.


Dostosowywana instalacja umożliwia zamontowanie tych głośników zewnętrznych w poziomie lub w pionie zależnie od preferencji.

Głośnik Stereo Everywhere® zapewnia zbalansowany dźwięk stereo na dużej przestrzeni. Dzięki zastosowaniu technologii Bose głośniki pozwalają cieszyć się zbalansowanym dźwiękiem w całym obszarze odsłuchu w przeciwieństwie do konwencjonalnych głośników, z których dźwięk płynie głównie w jednym kierunku.

Kopułka głośnika pełnozakresowego (6,4 cm) z włóknem szklanym zapewnia stałą, wysoką jakość odtwarzania dźwięku w słyszalnym zakresie częstotliwości — nawet w skrajnych temperaturach i trudnych warunkach pogodowych.

Obudowa wykonana z polipropylenu z włóknem szklanym zapewnia dodatkową, całoroczną ochronę przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi.

Optymalizacja portu zmniejsza zawirowania powietrza i zapewnia czystsze i głębsze niskie tony.

Odporne na pogodę wsporniki i sprzęt wytrzymują trudne warunki zewnętrzne niezależnie od pory roku.

Testowane przez komputer SYNCOM® głośniki należące do najlepszych w branży audio pod względem poziomu jakości i niezawodności.

Czy głośniki te można montować w poziomie i w pionie?

Głośniki 151 SE można montować zarówno w pionie, jak i w poziomie.

W jakich warunkach lub skrajnych temperaturach mogą działać głośniki?

Głośniki 151:

  • są odporne na działanie słońca, wysokiej wilgotności (deszcz lub śnieg), soli i mgły;
  • działają w skrajnych temperaturach (-40 do 70°C);
  • mogą być na stałe zamontowane na zewnątrz.

Czy głośniki te można połączyć z systemem Lifestyle®?

Tak. Głośników 151 można używać ze wzmacniaczem SA-2 w celu przeniesienia dźwięku z systemu Lifestyle® na zewnątrz.

Jaki długo obowiązuje gwarancja na te głośniki?

Głośniki ® 151 są objęte pięcioletnią gwarancją.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: