MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Beyerdynamic Custom Street

Beyerdynamic Custom Street

ID produktu 4670
Producent Beyerdynamic
Kategoria Słuchawki » Nauszne
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 499 zł
oblicz rate

Beyerdynamic  Custom Street

 

Słuchawki mobilne.

Dostepne w wersji białej lub czarnej.

 

Nowy zestaw słuchawek na co dzień: CUSTOM STREET firmy beyerdynamic przenosi indywidualne brzmienie i styl na ulice

 

Ideą nowych przenośnych słuchawek beyerdynamic jest „Rób swoje!". "Rób wszystko po swojemu i we własnym stylu". Słuchawki CUSTOM STREET pozwalają na idealne dostosowanie odsłuchu do indywidualnych preferencji. Interaktywne suwaki dźwięku umożliwiają trójstopniową kontrolę basów. Wymienne nakładki i pierścienie nauszników umożliwiają całkowitą zmianę wyglądu w kilku prostych krokach. Nowe słuchawki są owocem połączenia doświadczenia z dziedziny akustyki i nowoczesnego wzornictwa.

Budowanie na sukcesie

CUSTOM STREET stanowi kontynuację popularnej serii CUSTOM stworzonej przez inżynierów z Heilbronn. Tak jak to było w przypadku pierwszych na świecie interaktywnych słuchawek CUSTOM ONE - PRO - dużą wagę przypisuje się w nich indywidualności. 

Dzięki umieszczonym na nausznikach suwakom dźwięku CUSTOM użytkownik może regulować intensywność basów. Suwaki te umożliwiają stopniowe dostrojenie akustyczne słuchawek - od analitycznego dźwięku po głębokie basy - co sprawia, że słuchawki CUSTOM STREET są idealne do odtwarzania i miksowania utworów z SoundCloud, jak również do użytku podczas prywatnych przyjęć i spotkań z najnowszą muzyką taneczną, elektroniczną lub hip hopem.  

 Elastyczna i wytrzymała konstrukcja

Słuchawki CUSTOM STREET - dostępne w kolorze czarnym lub białym - są zaprojektowane specjalnie do zastosowań mobilnych. Mimo solidnej konstrukcji, można je łatwo transportować po złożeniu do niewielkich rozmiarów. Nauszniki obracają się o 90 stopni, tak, aby słuchawki mogły być wygodnie noszone na szyi. Do zapewnienia bezpieczeństwa słuchawkom podczas podróży w zestawie znajduje się pokrowiec EVA wykonany z tego samego wytrzymałego nylonu, co torby na laptopy.

 

 

 

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: