MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Nowość
B&O Beoplay H9 słuchawki bluetooth ANC

B&O Beoplay H9 słuchawki bluetooth ANC

ID produktu 5851
Kategoria Słuchawki » Bezprzewodowe
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 2199 zł
oblicz rate

B&O Beoplay H9

 

Słuchawki bluetooth z aktywna redukcja szumów.

 

  • Flagowy model słuchawek B&O PLAY H9 dostarczy Ci jakości dźwięku jaką znasz z innych produktów marki B&O PLAY. Doskonale sprawdzą się jako towarzysz w podróży, w drodze do szkoły czy pracy lub podczas spaceru.
  • Słuchawki bezprzewodowe Beoplay H9 stworzono w wersji wokółusznej, aby uzyskać jeszcze bardziej ekspresyjny wygląd, a materiały, jakich użyto w produkcji są lekkie i luksusowe. Pałąk zbudowano z solidnej, aluminiowej ramy, obszytej skórą wołową, podczas gdy muszle pokryto miękką skórą jagnięcą, dodatkowo wyposażając je w piankę z efektem pamięci, która dostosowuje się do kształtu ucha, oferując niesamowity komfort i dopływ powietrza.
  • Poza oczywistą funkcją tworzenia słuchawek wygodnymi w wielogodzinnym użytkowaniu, pianka działa również jako izolator, który w naturalny sposób blokuje dopływ wielu dźwięków w wysokiej częstotliwości. W połączeniu z ANC gwarantuje noszącym je na całym świecie niesamowite wrażenia słuchowe, w których da się wychwycić każdy, nawet najmniejszy detal, bez narażenia na jakąkolwiek utratę dźwięku, przebywając w głośnym otoczeniu.
  • Beoplay H9 posiada technologię zwaną hybrydową Aktywną Redukcję Szumów (ANC). Liczne mikrofony umiejscowiono na zewnątrz muszli, ale również i w jej środku, aby wychwycić szumy, zanim dotrą one bezpośrednio do ucha i efektywnie odwrócić sygnał, usuwając tym samym wszelkie niechciane elementy. To sprawia, że unikalne brzmienie znane fanom marki Bang&Olufsen pozostanie nienaruszone – przestrzenna, autentyczna i czysta jakość dźwięku została stworzona tak, aby dostarczyć muzykę brzmiącą dokładnie tak, jak zamierzył to wykonawca w trakcie tworzenia utworu.
  • Dźwięk autentyczny i naturalny, który jest perfekcyjnie zbalansowany z niezwykle szeroką sceną dźwiękową – niezależnie czy używasz ich w trybie bezprzewodowym czy przewodowym.
  • H9 zapewniają najwyższy poziom komfortu niezależnie od tego jak długo słuchasz muzyki lub też aktualnie nosisz słuchawki na szyi. Regulacja kąta ramienia ułatwia idealne dopasowanie do budowy ciała.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: