MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Promocja
AKG K545 Białe

AKG K545 Białe

ID produktu 3127
Producent AKG
Kategoria Słuchawki » Nauszne
Dostępność 1
Cena: 799 zł
999 zł
oblicz rate

Słuchawki AKG K545 to nagradzany dźwięk o jakości studyjnej z głębokimi niskim tonami w konstrukcji dostosowanej do współczesnego stylu życia w stałym kontakcie.

Firma AKG przedstawia nową generację nagradzanych słuchawek serii K550, z ulepszeniami i unowocześnieniami przenoszącymi wyróżnione nagrodą Red-Dot wzornictwo na nowy poziom. Słuchawki K545 zapewniają kunsztowne wyważenie między zaletami izolującej hałasy otoczenia konstrukcji zamkniętej a cechami przestrzenności i wielowymiarowości dźwięku z konstrukcji otwartej.

Cechujące się ulepszoną reprodukcją niskich tonów słuchawki K545 to produkt klasy referencyjnej idealny do odsłuchu osobistego, zarówno w domu, jak i w podróży. Stała łączność z wybranym urządzeniem dzięki dwóm odłączanym przewodom będącym na wyposażeniu słuchawek K545. Wbudowany w przewód uniwersalny pilot jednoprzyciskowy z mikrofonem oraz wbudowany w przewód trzyprzyciskowy pilot MFI z mikrofonem pozwalają podłączyć słuchawki K545 do praktycznie każdego źródła dźwięku.

Co więcej, słuchawki K545 pozwolą odczuć wyjątkowy komfort użytkowania, dzięki miękkim poduszkom nausznym ze sztucznej skóry, muszlom nausznym i pałąkowi o zmniejszonych rozmiarach i mechanizmowi składania na płasko, co ułatwia transport i przechowywanie słuchawek. Firma AKG w prosty i precyzyjny sposób połączyła te cechy z zaawansowaną jakością dźwięku, będącą owocem ponad 65-letniego doświadczenia w konstruowaniu najlepszych słuchawek w branży muzycznej. Dostępne w czterech żywych wersjach kolorystycznych, to, co najlepsze oferują wewnątrz – słuchawki K545 wyposażone są w największe przetworniki 50 mm AKG i zaawansowaną technologię łączącą zalety konstrukcji zamkniętej i otwartej.

Odkryj nowy kamień milowy firmy AKG w zakresie funkcjonalności, wzornictwa,
łączności, uniwersalności i jakości dźwięku, który jest gotów, aby pójść z Tobą wszędzie.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: